ČNS Praha, 77. aukce

Pittner - na padesát let vlády 1848 / 1898 - poprsí

Položka 1199
Vyvolávací cena: 160 Kč
Docílená cena: 170 Kč

Pittner - na padesát let vlády 1848 / 1898 - poprsí zprava, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, Sign., mosaz 29 mm s původním raženým ouškem, hr., patina