Hradec Králové
Zdeněk Netrval - mosaz. medaile na 70.narozeniny 1994 - minc.skříň, opis / znak Hradce Králové, opis, Sign. Soušek, 32mm, 11.838g, pouze 40 ks, patina RR!
Zdeněk Netrval - hliník.medaile na 70.narozeniny 1994 - minc.skříň, opis / znak Hradce Králové, opis, Sign. Soušek, 32mm, 3.789g, pouze 40 ks RR!
Zdeněk Netrval - AE medaile na 75.narozeniny 1999 - poprsí zleva, opis / osobní znak, opis, Sign.Soušek, 30mm, 18.922g, patina
Zdeněk Netrval - nápis PF 2000, opis / trojdílný znak a opis, Nesign., měď 30mm, 19.009g, pouze 50ks R!
Zdeněk Netrval - AE jeton na 85.narozeniny 2009 - Květinová "85", opis / český lev s písm."G", opis, květiny, Nesign.(Soušek), patinovaná měď 30mm, 8.998g
Jablonec nad Nisou
Reklamní jeton České mincovny b.l. - emblém mincovny v koruně jabloně, opis / emblém, opis, kruh českých lvů, Nesign., mosaz 30 mm
Jáchymov
Radiové lázně Jáchymov - město prvých tolarů b.l. - replika aversu nejstaršího Šlikovského tolaru / český nápis a opis, Nesign., patin. postř. bronz 40 mm
Radiové lázně Jáchymov - město prvých tolarů b.l. - replika aversu nejstaršího Šlikovského tolaru/ němec. nápis a opis, Nesign., patin. postř. bronz 40 mm R!
Kremnica
Muzeum Kremnica - groš Karla Roberta b.l. - replika aversu mince/ znak města, kladívka, balancier, nápis, Sign.G, postříbřený bronz 27 mm
Výstava mincí - AR replika dukátu Karla Roberta 1954 - stojící sv.Ladislav, dvojitý opis / čtyřdílný znak, opis, Nesign., Nepunc., 21mm, 2.326g, pěkná patina
Kutná Hora
Peter - Kutnohorský pamětní groš b.l. (1949) - replika aversu groše Václava II. / znak kutnohorských mincířů, opis, Nesign., Ag987, 27mm, 4.156g, skvrnky
Liberec (Reichenberg)
Neubauer - obchodní a živnostenská komora b.l.- kovář u kovadliny, vavříny, přístav / pohled na město, vavříny, nápis, Sign., zlac.bronz 60 mm, poškrábaná
1/2
Libice nad Cidlinou
Hošek - Libický pamětní denár b.l. (1981), Sign., postříbřený bronz 25mm, krásná patina
Nepomuk
Nesign. - 50.výročí Rukopisu zelenohorského 1868 - nápis na svitku, vavříny, dvojitý opis / 10-řádkový nápis, cín 32 mm s původním ouškem, P-Z.241, patina
Nymburk
Spolek pěstitelů holubů, drůbeže a králíků 1914/1934 - Za zásluhu - hradby města, 6-řádkový nápis/ králík, kohout a holub, nápis, Nesign., patinovaný bronz 40mm
Pardubice
Jubilejní valná hromada matice školské 1890 - sedící matka s dítětem, nápisy / 7-řádkový nápis, Nesign., měď 30 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., vl.rys.
Jubilejní valná hromada matice školské 1890 - sedící matka s dítětem, nápisy / 7-řádkový nápis, Nesign., mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina
Plzeň
Škoda Plzeň - poděkování za vynikající práci b.l. - alegorie, nápis / 12-řádkový nápis, hvězda a emblém firmy, Sign.Hanzálek, patinovaný bronz 60 mm
Založ. Západočeské university sloučením Vysoké školy strojní a elektrotechnické a Pedagogické fakulty b.l. (1991), Nesign., patinovaný zinek 82x72 mm, tém.
Praha
Národní divadlo v Praze - národ sobě 1868 / 1968 - budova divadla, vročení / stylizovaná lipová snítka, nápis, Nesign., bronz 19 mm