ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nesign. - 50.výročí Rukopisu zelenohorského 1868 -

Položka 2814
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Nepomuk

Nesign. - 50.výročí Rukopisu zelenohorského 1868 - nápis na svitku, vavříny, dvojitý opis / 10-řádkový nápis, cín 32 mm s původním ouškem, P-Z.241, patina