Církevní medaile - mariánské družiny
Brno - družina seminaristů b.l. - trojice světců, opis/ svatý Stanislav Kostka s andělem, opis, hliník. ovál 29/35 mm s původním raženým ouškem, nedor., tém.
Hodonín b.l. - Panna Marie Immaculata, opis / svatá Ludmila, český opis a nápis, Nesign., hliníkový ovál 28/35 mm s původním raženým ouškem, patina, téměř
Jaroměřice u Jevíčka - Panna Marie na drakovi, opis / svatá Anežka, sloup, chrám, český opis, postříbřený bronz 29/33 mm s původním raženým ouškem, nep.kor.
Kvasice 1908 - Staroboleslavská Madona, český opis / mariánský monogram, český opis, Nesign., postříbřený bronzový ovál 29/34 mm s pův.raž.ouškem, skvr., pat.
Plzeň 1934 - družina mužů a jinochů - svěcení praporu - socha v opisu, chrám a nápis, Nesign., hliníkový odznak 23x40 mm se zavíracím špendlíkem, patina
Praha u sv.Ignáce b.l. - družina dívek - Panna Marie, dvě lilie, opis / anděl s náručí květin, český opis, hliník. ovál 23/27 mm s původním raženým ouškem, tém.
Praha u sv.Ignáce b.l. - družina chlapců - sv. Josef, opis / svatá rodina, dva české opisy, hliníkový ovál 23/27 mm s původním raženým ouškem, dr.rysky
Církevní medaile - české svátostky s místem původu
Svaz křesťansko-soc. železničních zaměstnanců - cesta do Lurd 1926 - Panna Marie, opis / znak ČSR, emblém železnic a opisy, postř.bronz 35 mm s původním ouškem
Církevní medaile - Cyril a Metoděj
Řím 1881 - papež zleva, opis / Cyril a Metoděj proti sobě, christogram, opis a nápis, Sign.AC, cínový ovál 27/32 mm s původním raženým ouškem, patina
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 42mm, 22.645g, Don.3453, Katz.71-pod.
Údobí let 1945 - 1953
5 Koruna 1952 - nevydaná - původní ražba, 1.735g, nep.vady materiálu, vlas.rysky, téměř R!
Údobí let 1970 - 1980
100 Kčs 1972 - Myslbek - zkušební ražba - Ag 39 mm, Sign.Kolářský, zatavena ve folii s průvodním italským textem R!
Album pamětních a oběhových mincí z let 1961 - 1990
Téměř kompletní série pamětních mincí a oběh. mincí (72ks Ag + 168ks), chybí pouze 3 Haléř 1962, 10 Haléř .1963., 5 Koruna 1986 a nevydané pamětní mince 1990
1-0
Česká republika, 1993 -
200 Kč 1995 - vítězství nad fašismem, kapsle, etue, text
Tém.kompletní sada pamětních mincí 200 Kč 1993-2010, chybí pouze Vylodění v Normandii 1994, celkem 75 ks, přiloženo 70 ks průvodních karet
Rakousko, František II., 1792 - 1835
5 Gulden 1800, Ri.32, Pick.A31a
2
Rakousko, Ferdinand V., 1835 - 1848
2 Gulden 1.5.1848, Ri.81, Pick.A80a, podlepen, malé části chybí
4-
Rakousko, Fr.Josef I., 1848 - 1916
5 Gulden 1881, Ri.144, Pick.A154 - série Ob22
3-
10 Koruna 1900, Ri.148, Pick.4 - série 1090, několikrát natržená RR!
10.000 Koruna 1918, Ri.172, Pick.25 - série 1002