ČNS Praha, 61. aukce

Řím 1881 - papež zleva

Položka 1129
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 320 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Církevní medaile - Cyril a Metoděj

Řím 1881 - papež zleva, opis / Cyril a Metoděj proti sobě, christogram, opis a nápis, Sign.AC, cínový ovál 27/32 mm s původním raženým ouškem, patina