František II., 1792 - 1835
20 Krejcar 1809 C, 6.653g, nep.vada razidla, nep.rysky, téměř
20 Krejcar 1815 C, 6.674g, nep.just., nep.hr., nep.rysky
20 Krejcar 1819 C, 6.632g, dr.rysky, patina R!
20 Krejcar 1827 C, 6.687g, pěkná patina
20 Krejcar 1830 C, 6.619g, dr.hr., patina, téměř
20 Krejcar 1835 C, 6.651g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, patina
7 Krejcar 1802 C, 4.167g, nep.vady materiálu, nep.vady razidla, nep.rysky, pěkná patina
7 Krejcar 1802 C - dobře patrná stopa přeražby z 12 Krejcaru 1795, 4.017g, pěkná patina
Cu 6 Krejcar 1800 C, 10.516g, nep.vady materiálu, nep.hr., pěkná patina
Ag 3 Krejcar 1833 C, 1.677g, patina R!
Ferdinand V., 1835 - 1848
20 Krejcar 1848 C, 6.715g, nep.rysky, patina
5 Krejcar 1840 A, 2.205g, hr., nep.rysky, patina
3 Krejcar 1847 C, 1.695g, téměř
Ferdinand I., 1526 - 1564
Nesign. - trojportétní pamětní medaile 1563 - poprsí zprava, opis / dvojportrét Maxmiliana a Marie, opis, Ag 35mm, 22.619g, H.1133, nep.vada raz., nep.rysky R!
Rudolf II., 1576 - 1612
Nesign. medaile 1607 - medailonky císaře a kurfiřtů, květiny, opis / císařský znak, znaky kurfiřtů, opis, lité cizel. Ag 42mm, 21.596g, M.679, patina, téměř
Leopold I., 1657 - 1705
1/4 Tolar na korunov. ve Frankfurtu 1658 - Boží oko, ruce s mečem a žezlem nad zeměkoulí, opis / koruna, andělé, nápis, Ag 29mm, 7.760g, M.871, N.E.7b, patina
Hautsh - vítězství nad Turky u Sicklosu 1687 - poprsí zprava, opis / bitva, veduty osvoboz. měst a nápisy, Sign., Ag 42mm, 31.594g, M.1058, H.2151, dr.hr., rys.
Josef I., 1705 - 1711
Medailka na korunovaci v Augsburgu 26.I.1690 - poprsí zprava, opis / korunovaná orlice, vročení, Ag 17mm, 2.570g, Novák.B.27a, M.1247, H.2430, m.o., dr.škr.
Wolfgang - AE pamětní medaile 1700 - poprsí zprava, opis / zámek Schönbrunn, opis a 5-řádkový nápis, Sign., bronz 50 mm, novoražba značená "HMA 1914"
Marie Terezie, 1740 - 1780
Becker - oválná medaile na korunovaci v Praze b.l. - poprsí zprava, opis / stojící lev, znak a kříž, opis, Sign., bronz 42/48 mm, novoražba značená "HMA 1958"