ČNS Praha, 61. aukce

Nesign. medaile 1607 - medailonky císaře a kurfiřtů

Položka 975
Vyvolávací cena: 4 000 CZK
Docílená cena: 5 500 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Rudolf II., 1576 - 1612

Nesign. medaile 1607 - medailonky císaře a kurfiřtů, květiny, opis / císařský znak, znaky kurfiřtů, opis, lité cizel. Ag 42mm, 21.596g, M.679, patina, téměř