Rumunsko
Ioan Inocentiu Micu Klein - klášter Blaj 1737/1997 - poprsí čelně, vročení a opis/ budovy kláštera, nápis, Sign.VG, zlacený bronz 60 mm, nep.rysky, původní etue
Řecko
Řecký olympijský výbor - LOH London 2012 - znak řec. olymp. výboru, vročení, opis / čtyři běžci, řecký nápis, Nesign., patin.mosaz 60mm, etue, certifikát
Tyrolsko
20 let lidových slavností Východních Tyrol 1956/1975 - jezdecká pečeť, opisy / tyrolská orlice, opis, Nesign., zlacený bronz 45 mm, původní etue
Chlebové známky
Pardubice - Rolnické družstvo - 2kg chleba, hliník 28mm, dr.hr., dr.rysky, mírně kor., patina
Filatelistické medaile, plakety a odznaky
Brno 1958 - celostátní výstava - medaile - holubice mezi znaky ČSR a Brna, dvojitý opis / lipové snítky, patinov. bronz 60mm, 87.541g, udělení "Antonín Hoza"
Lovecké medaile, plakety a odznaky
Brno 1985 - Celostátní výstava myslivosti - hlava muflona zleva, písmo / 2-řádkový nápis, Nesign., patinovaný bronz 60 mm
Odznaky
Československo 1935 - 50 let N.J.S. (Národní jednoty severočeské), Nesign., postř.bronz 25x25 mm s jehlicí
1-
Znojmo 1946 - 25 let Sokolské hudby, Nesign., mosazný plech 25x45 mm se zavíracím špendlíkem
Orelské medaile a odznaky
Členský odznak b.l., Nesign., částečně smaltovaný bronz 37x28 mm se zavíracím špendlíkem
Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální
Liberec 1921 - krajský slet 14.VIII., nečitelná signatura, měděný plech 34x50 mm se zavíracím špendlíkem a stužkou
Pfingsten-Neulengbach 1926 - juniorské střelby, Nesign., mosazný plech 28x35 mm se zavír. špendlíkem
Medaile Za službu vlasti ČSSR, VM.44-II, původní stuha
SNP - pamětní medaile na 20.výročí 1944/1964, VM.52, skvrna, původní stuha
Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53, malá stužka, původní etue
Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný voják - typ 1962 (bílý smalt), Sign.Kremnica, Bartko.23, Krubl.tab.25/11 (text str.48), pošk.smalt
Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Čepicový odznak - typ 1993 - praporčík zbraní, podobný jako Ves.C30.Bb, ale se znakem ČR
Československo - hasičské dekorace
Svaz požární ochrany - medaile Za věrnost - za 50 let služby, zlacený jednostranný bronz 33 mm, závěsné ramínko s pěti proužky
1/-/1
Československo - resortní medaile a odznaky
Vzorný učeň podniku Škoda, Nesign., zlac. smaltovaný bronz 37x40 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem
Vzorný učeň podniku Škoda, Nesign., zlac. lakovaný bronz 38x42 mm se zavíracím špendlíkem
Československo - regionální medaile a odznaky
Ostrava 40.výročí osvobození 30.duben 1945/1985, Sign.Pavlica, bronz 35 mm se závěsem a stuhou