ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Ioan Inocentiu Micu Klein - klášter Blaj 1737/1997 -

Položka 2826
Vyvolávací cena: 30 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Rumunsko

Ioan Inocentiu Micu Klein - klášter Blaj 1737/1997 - poprsí čelně, vročení a opis/ budovy kláštera, nápis, Sign.VG, zlacený bronz 60 mm, nep.rysky, původní etue