NĚMECKO
- Žeton, ozdobný monogram NB / šestiřádkový nápis „Alles in der Welt thut man von das Geld, Ag, 3,4 g, 27 mm
GÖRLITZ (ZHOŘELEC), Průmyslová komora Záslužná medaile - znak, opis SENATUS POPULUSQUE GORLI- CENSIS / 4 řádkový nápis INDUSTRIAE AC PIETATI DICAT,
SRN, Degusa
- 1 Unce „Feinsilber 999“ / auto VW-Käfer 1952, Ag, 42x24 mm
Grete Schickedanz, 20. October 1986, poprsí, opis / 3řádkový nápis Für treue Mitarbeit, podpis, Ag 1000/1000, 40 mm, 30,2 g
NDR 1949-1990
60. výročí VŘSR 1917-1977 / portrét Lenina, CuNi
Pamětní medaile na návštěvu Míšně, Hnědý porcelán, 51 mm
Ernst Thälmann 1886-1944 / Památník Buchenwald, Bk, 35 mm
Medaile ze serie „Revolutionärer Führer des Proletariats aus dem Bezirk Karl-Maerx-Stadt:
Ernst Schneller 1890-1944 – Portrét, opis / 5 řádkový nápis, Bk, 30 mm
Clara Zetkin 1857-1933 – Portrét, opis / 5 řádkový nápis, Bk, 30 mm
Fritz Heckert 1884-1936 – Portrét, opis / 5 řádkový nápis, Bk, 30 mm
SASKO, Albert 1873-1902
Závěsná medailka k 70. výročí narození a 25 výročí vlády 1873-1898 Postř. Mosaz, 29 mm, úhozy, postř. setřeno
1-/1-
RUSKO Společenství nezávislých států 1991-
300 let Ruského vojenského loďstva - Generál-admirál hrabě Apraksin / znak, BK, 39 mm
300 let Ruského vojenského loďstva - Bitva u Gangutu 1714 / znak, BK, 39 mm
300 let Ruského vojenského loďstva - Bitevní loď „ГОТЕ ПРЕДЕСТИНАЦІЯ“ / znak, BK, 39 mm
VELKÁ BRITÁNIE, Eduard VII. 1901-1910
Závěsná medailka – Portrét krále, opis / Sv. Jiří, 1906, Al, 22 mm, ouško
Jiří V. 1910-1936
Korunovační žeton 1902 – Portrét krále, opis / znak, opis, Bronz, 24 mm
VELKÁ BRITÁNIE
Kopie Zlaté mince Eduarda(okolo r. 1300), Zlacené Ag(?) puncy, 25 mm, 10 g
ORIENT ?
Blíže neurčená arabská medaile – Dvojportrét, 1975-1395 / nápis, opis arabsky Ag 0,900 HF, 40 mm
Pražské Jezulátko, závěsná medailka, Bk, 14x20 mm
Svátostky, (8x Al, 1x Sn, 4x Msz), 13 ks
1/1 - 3/3