GALIE, Senones, 2.-1. století př.n.L.
- Æ litý potin, La Tour.tab.57/7417, Cn5.699-701, stylizovaná hlava zprava / stylizovaný kůň zleva, dvě kuličky, 4,261 g, nepravidelný okraj, pěkná patina
GALIE, Leuci, 2.-1. století př.n.l.
- Æ litý potin, La Tour.tab.76/9078, Cn5.578-581, stylizovaná hlava zleva / stylizovaný kanec zleva, 3,551 g, nepravidelný okraj střížku, patina
2-/2
STŘEDNÍ EVROPA, Bojové, 2.-1.stol. př.n.l.
- AR mince stradonického typu, Paulsen.26/565-576, 0.775 g, 0.39 g, 0.325 g, exc., nedor., patina, 3 ks
1-/1-
- AR mince stradonického typu, Paulsen.26/565-576, 0.47 g, 0.42 g, 0.41 g, 0.32 g, exc., nedor., patina, 4 ks
- AR mince stradonického typu, Paulsen.26/565-576, 0.45 g(vyl.), 0.43 g, 0.38g, exc., nedor., patina, 3 ks
1-/1- - 3/2
ŘECKO-ATTICA, Athény 393-300 př.n.l.
- AR Drachma, 4,1 g, SG.2538, patina
ŘECKO-LYDIE, Perská vláda cca 450-330 př.n.l.
- AR Siglos, Klečící král s lukem a šípem / incusum, podobný jako SG.4683, 4.992 g, kor., patina
ŘECKO-MAKEDONIE, Antigonos Gonatas 277-239 př.n.l.
- Æ 14, l: hlava Athény doprava, jako SG.6786
3/3
ŘECKO-MAKEDONIE, Filip II. 359-336 př. n. l.
- Æ 18 mm, hlava do leva / jezdec na koni doprava, SG.6699, patina
Alexander III. 336-323 př. n. l.
- Æ 18, hlava Herakla doprava / kyj, toulec, jméno, SG.6739
- Æ 18, hlava Herakla doprava / kyj, toulec, jméno, SG.6739, patina
2/3
- Æ 18, hlava Herakla doprava / orel na blesku, opis, SG.6743
2-/2-
Kassander 319-297 př. n. l.
- Æ 20 mm, hlava do prava / jezdec na koni doprava, SG.6754, patina
4/2-
ŘECKO-THESALIE, Larissa 360-325 př.n.l.
- Æ 17 mm, hlava / kůň, SG.2129
ŘECKO-THRAKIE, Messembria 450-350 př.n.l.
- Æ 11, helmice zepředu / META ve čtvrceném kole, jako SG.1673
ŘÍM, Republika 119-91 př. n.l., C. Fonteius 109 př.n.l.
- Denár, l: Janus mezi H a hvězdou, r: galéra, nahoře C.FONT, dole ROMA, S.188
C. Egnatuleius C. f. 97 př.n.l.
- AR Quinar, Hlava Apolóna zprava, C. EGNATVLEI. C.F. / Viktorie a trofej, ROMA, Crawford.333/1, Seaby.Egnatuleia.1, Alb.1141, exc, nedor., patina
L. Titurius L. f. Sabinus 89 př.n.l.
- AR Denár, Hlava Tatia zprava, ratolest, SABIN. / únos Sabinek, L.TITVRI., Seaby.Tituria.2, Crawford.344/1b, Alb. 1198, Exc., nedor. Patina
Cn. Lentulus Clodianus 88 př.n.l.
- AR Quinarius, Hlava Jupitera zprava / Victorie, trofej, CN.LENTVL. Crawford.345/2, Seaby.Cornelia.51, Alb.1206, nep. exc., nep. kor., patina
2/2-
Cn. Cornelius Lentulus Marcellinus 76-75 př.n.l.
- Ar Denár, Hlava Genia zprava, G.P.R. / globus mezi žezlem s kormi- dlem, CN.LEN..Q.EX.S.C., Alb.1288, Crawford.393/1b, Seaby. .Cornelia.55, patina