SKV SSM ÚSTÍ NAD LABEM – Účastníkům expedice „Po stopách Rudých horolezců“, Zlatě elx. Al, 59 mm, Krabička
ÚV NF – Výročí republiky 1918-1968, Bronz, 50 mm, sig.: MLYNÁŘ Krajský přebor ÚSTÍ N.LABEM 1956 – Zlatá medaile, 43 mm, 2 ks
ÚSTÍ NAD LABEM-STŘEKOV,STZ – Vzorný pracovník, Cu,50 mm, Etue
Sportovní medaile - různé, Bk a Al, 7 ks
Pamětní medaile k ukončení kuponové privatizace 1991-1995, Ag 900/1000, punc3, 38 g, 40 mm, zn.: MK, certifikát č. 96
Medaile ze série Staré pověsti české „LUMÍR A PÍSEŇ“ Ag 925/1000, punc2, 40 mm, 20 g, zn.: MK (Kremnice)
T.G. Masaryk – ze serie Největší osobnosti českého národa vydané Českou mincovnou, Ag, 40 mm, plexi pouzdro
MIKULOV - „Pamětník“ vinařského města, Zámek, opis / mapa, opis, Mosaz, 36 mm, zn: 18 ve štítku
PRČICE - „Pamětník“ pochodu Praha - Prčice 40. ročník 1966-2005, Mosaz, 36 mm, zn: P l P (1 ve štítku)
RAKOUSKO-UHERSKO, František Josef I. 1848-1916
FLORIDSDORF (u Vídně), Spolek voj. veteránů arcivévody Jindřicha, Na paměť 30. výročí založení, 30. srpna 1903, Poprsí císaře zprava, opis / nápis a opis, Bronz, 28 mm, původní ouško, patina
GRAZ (ŠTYRSKÝ HRADEC), III. Rakouské spolkové střelby 1889 Pohled na město, nápis / znaky, pušky, terč, dubové věnce, opis, Zlacený bronz, 34 mm, původní ouško, Hauser.5197, hr.
1-/1-
BELGIE, Albert II. 1993-, Medaile na vstup do EU - Mapa EU / Líc a rub 10 Eura 2002 Tunel, Radnice a Atomium v Bruselu, Ag 0,999, puncy, 40 mm, plexi pouzdro
FRANCIE, Ferdinand Philipp Louis C. H. Duc D'Orleans Medaile Hlava doprava, opis / kaple sv. Ferdinanda Cu, 26 mm, sign: BOREL, 1846
1-/1
FRANCIE, Union des Societés de Tir de France, Fondée le 3. Juin 1886 Anděl odnáší padlého z bitevní vřavy, opis Honeur Patrie / štítek pro jméno, opis, Bronz, 44 mm, sign.: Ch. Marey / AM, H. Dubois,
PARIS, 14. Juillet 1789 - Pád Bastilly / Ambassade de France a Prague, 14. Julliet 1990 - věže Karlova mostu, Bronz, 37 mm, zn. na hraně
REIMS – Medaile Průmyslové komory (Societé Industrielle), Znak, opis / ve vavř. věnci ryté jméno (Charlier M.), Cu, 50 mm, zbytky postříbření
ITÁLIE, Viktor Emanuel II. 1861-1878,Cavour Camille Benso comte de, - Úmrtní medailka †6.6.1861, Mosaz, 24 mm, ouško, koroze
LUCEMBURSKO, Henri 2000-, edaile na vstup do EU - Mapa EU / Líc a rub 25 Eura 2002 Soudní dvůr, Pohled na město, Okna, Ag 0,999, puncy, 40 mm, plexi pouzdro
NĚMECKO, Vilém II. 1888-1918
Závěsná medailka – Portrét císaře, opis / Královský palác, Bronz, 22 mm
Bedřich 1888
Úmrtní medailka – Portrét císaře, opis / nápis „Lerne Leiden ohne zu Klagen“, data, Bronz, 28 mm, sig.: W.M.
1-/2