ZBRASLAV-JÍLOVIŠTĚ, X. automobilové závody 9.V.1926, Personifikace závodu, vročení, opis / znak RČ, opis AUTOKLUB REPUBLIKY ČESKOSLOVENSKÉ,
Vysoká škola baňská, Hutě, dva znaky, opis, vročení 1849-1949 / dva horníci v dole, znak, opis PŘÍBRAM 1849 ♦OSTRAVA 1949, Ag 500/1000, 28 mm, 12,8 g, zn.: K (Kremnice), sign.: SKŘIVAN
ÚSTÍ NAD LABEM, Krajský přebor 1956 – Zlatá med. použita jako cena za I. místo v seskoku padákem na svazarmovském letišti v Mostě. Zlac. kov, 44 mm, Etue s vloženou dedikcí
1/1,2
- Plaketa: Tři sokoli drží státní znak (pavézu) / klíč, Bk, 40 mm
- Plaketa „Dukelský závod branné zdatnosti“, Postř. Fe plech, 87x98 mm
Dr, Aleš HRDLIČKA - X. Československý antropologický kongres Humpolec 1969, Portrét, opis / Světadíly, logo Kongresu, opis, Bronz, 60 mm, sig.: M.KNOBLOCH
Vojtěch MARTÍNEK 1887-1960, Portrét, opis / Nápis (verš) Bronz, 69 mm, nesign.
MVDr. Karel RAŠÍN 1898-1974, Portrét, opis / Parasitologie, opis, Bronz, 60 mm, sig.: V.A.KOVANIČ
Antonín ZÁPOTOCKÝ, opis / ROH 100 let odborových organizací, 1870-1970, opis, Bronz, 61x64 mm, Etue
ÚV KSČ 20 let LM / Únor 1948-1968, Bronz, 51 mm, sign.: Z, Etue, dekret
Klement GOTTWALD, Fe plech, 52x61 mm, Etue
Julius FUČÍK 1903-1943 Bronzovaný Fe plech, 51 mm, připojen Cu štítek s věnováním: Soudruhu Sieglovi Otakarovi tajemníku MNV v Vranově za vzorné plnění úkolův II. etapě soutěže NV 1953, Etue
Jánského plaketa Za darování krve – Stříbrná, 60 mm, + závěsná připínací miniatura a zapichovcí odznaky Vzorný a Zasloužilý dárce krve, Etue
25 let Národních výborů 1945-1970, Hlava ženy, nápis / Symbolika, letopočty, Bronz, 60 mm, sig.: KOŽUCH
20 let místních Vojenských správ, Hranice státu, opis, / znak, opis, Bronz, 59 mm, nesignováno
BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV, Rudolf II. - Znak, opis / poprsí císaře, opis, Sn, 30 mm
BRATISLAVA - 550. Výročí udělení mincovních privilegií 1430-1980 Bronz, 80 mm, sig.: ŠTOREK 79
BYSTŘICE P. HOST., TON n.p. – Za dlouholetou práci - Klečící žena s holubicí a stromkem, opis / kytice, dole ČEST PRÁCI, Bronz, 60 mm, Sign.: K. BUDÍLEK, Etue
CHEB, Chebské muzeum - Výstava mincí 1979, Pečeť, opis / Znak, mince, opis ve spirále, Bronz, 60 mm, sig.: KOLÁŘSKÝ
ÚSTÍ NAD LABEM, Vítání nových občanů – Matka s dítětem, opis / znak města, opis, Tmavě pokovené sklo, 63 mm