LANŠKROUN (LANDSKRON), Knížecí pivovar - Pivní známka, Mosaz, 24 mm
SNĚŽKA – KRKONOŠE - Mosazný jednostranný štítek, 15x21 mm ALBERT – Známka obch. řetězce „1 Bertík“, papír, 23 mm, 2 ks
RAKOUSKO-UHERSKO - Žeton „korunované JK“/ líc z 10 Krejcaru FJI, Ag, 18 mm, 1,66 g, st.
NDR- WILDAU, VEB Stadt u. Gemeindewirtschaft, NDR - Účelová známka (zálohová?) MTT 4 / -, Al, 21 mm
2/- - 1/-
ČNS - Josef Šejnost 1878-1941 zakládající člen ČNS Z. Šejnost 1978, bronz, 60 mm
ČNS pobočka v Hradci Králové – 100 let čsl. Legií 1914-2014, Cu závěsná medaile, 35 mm, stuha
NSČ pobočka Teplice 15 let 1951-1966, Kukrál, zelený porcelán, 56x56, BK 38/1
SNS POBOČKA PREŠOV – Pohled na město, 1704-1984, opis / 4 nouzová platidla, opis RÁKOCZIHO OBLEHANIE PREŠOVA Bronz, klipa 55x55 mm, sig.: DS´83
PRAHA – Josef Jungmann *16.7.1773 †16.11.1847, portrét / pomník Sn, 30 mm, sign.: KVASNIČKA, odstraněné ouško, hr.
1-/1-
František Palacký- Úmrtní medailka †28.5.187, Sn, 28 mm, ouško
PODĚBRADY Upomínka na slovnosť odhalení pomníkukráli Jiřímu Poděbradskému 1896 Sn, 36x42 mm, zn: ŠMAKAL PRAHA, dvě očka na zavěšení
Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, sign.: O.ŠPANIEL, Ag 987, punc, 34 mm
Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, sign.: O.ŠPANIEL, Ag 987/1000, punc, 34 mm, 19,8 g
Cyklista / pětiřádkový nápis „Jub. závod 146 km „K. C. Vpřed“ =1920= 5. 48. 5., Bronz, 40 mm
KARLOVY VARY (KARLSBAD), EAC Karlsbad, Dráha, opis II. Mezinárodní závody do vrchu 20.7.1924, Zlac. Bronz, 75 mm, vsazená smaltovaná inlej se znakem klubu, Etue
MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (MARIENBAD), EAC Karlsbad, Symbolika města a a závodů (stavba a pěst s okřídl.koly), opis II. Mezinárodní závody na dráze 21.6.1925, vsazena smaltovaná
PLZEŇ, II. Mezinárodní závod motorových kol a sidecar na okruhu v Plzni 6.9.1925, Na plaketě orámované vavřínovým věncem závodník na okruhu v krajině, nápis, znak PMK / -
ZBRASLAV-JÍLOVIŠTĚ, VIII. automobilové závody 20.IV.1924, Personifikace závodu, vročení, opis / znak RČ, opis AUTOKLUB REPUBLIKY ČESKOSLOVENSKÉ,