Španělsko - 50 Pesos 1928 Pick.75, přelož
2
USA - 2 Dollars 1995 Pick.497,
N
Vietnam - 5 Dong Pick.92,1000 Dong Pick.106a,10000 Dong Pick.119a, 20000 Dong Pick.120a...4ks
100 Rubl 1910, Pick.13 , s.KO, podpis ŠIPOV
10 Rubl 1909, Pick.10 , s.TD a SP, podpis ŠIPOV ...2ks
1-2
1 Rubl 1898, Pick.1 , s.NB-341, podpis ŠIPOV, skvrnky, 3 m.dirky
3 Rubl 1919 - S.827, s.AA103 lehce natrž, 1 Rubl 1918 - S.816, s.A104 a, 50 Kopějek, S.828 , přelož...3ks
KERDA Zdeněk (14.8.1928, Praha), Květiny, Barev litografie, 110x190 mm, volný list, signováno vlevo, nedatováno, 60/200
KOZINA Bohumil (27.11.1881 Kaňk u Kutné Hory...), Karlův most a výhled na Hradčana, Komb. technika - suchá jehla a barevný lept na papíře, 145x95 mm, paspart v kartonu, nedat.- cca. zač. 20 stol., signováno vpravo dole,
MÁDLO Jiří (13.3.1936 Lovosice... ), Lodě na Baltu, Litografie, 205x145 mm, paspart v kartonu, dat. 1967, sign. vpravo dole, list č. 9/50
MELICHAR Jan B. ( 11.6.1908 Hradec Králové.), Belveder, Komb. technika na papíře, 130x80 mm, paspart v kartonu, nedatováno, signováno vpravo dol
ROSOL Vladimír (2.11.1927, Příbram), Zahrada snů, Suchá jehla, 150x160 mm, volný list, signováno uprostřed, datováno 1985 vpravo
ŠVENGSBÍR Jiří (19.4.1921, Praha ), Motýli, Ocelorytina na papíře, 50x68 mm, paspar v kartonu, nedatováno, sign. v tisku JAŠ a tužkou
ŠVENGSBÍR Jiří (19.4.1921, Praha),PRAGA-Praž hrad a Karlův most s Malostran most vežemi, Barev oceloryt na papíře, 150x90 mm, volný list, nedatováno (70-80. leta 20 stol), sign. v tisku a tužkou od autora
Neznámý autor, Večerní ulička, Komb. technika na papíře, 150x225 mm, paspart v kartonu, nedatováno, nesign, č.list 29/39
Třebíč, 1909, barevná koláž, stav výborný
V
Manětín v budoucnosti,barevná koláž, leh přehyb růžky, stav velmi dobrý
VD
Pardubice v budoucnosti, 1913, barevná koláž, přehyb a přehyb růžky, stav dobrý
D
Havlíčkův Brod, černobílý pohled do Dolní ulice, nepatr ohlý roh, stav výborný
Havlíčkův Brod, 1898, barevná koláž, nepatr ohlý roh, stav výborný