AN.aukce, 8. aukce

GRAFIKA

Položka 849
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 1.12.2017, 20:00:00.

KOZINA Bohumil (27.11.1881 Kaňk u Kutné Hory...), Karlův most a výhled na Hradčana, Komb. technika - suchá jehla a barevný lept na papíře, 145x95 mm, paspart v kartonu, nedat.- cca. zač. 20 stol., signováno vpravo dole,