Střelecké medaile a odznaky
Německo - Hamburg - německé spolkové střelby 11.-18.7.1909 Socha rytíře, 2 znaky, opis / kozoroh zleva, opis s terči Sign.UT, Punc.990, Ag 40 mm, 26,23 g, Bur.568_orig.ouško
Německo - Mnichov - na XV.německé spolkové střelby 1906 Klečící antický lukostřelec, A.D. 1906 / císařská koruna ve čtverci, opis, Sign.GR, Ag 40 mm, 29.58 g_tém.
Praha - Č.O.Stř. - VI.cena ve střelbě přebor města Prahy odd.vyšší 1922, uprostřed terč, nad ním panorama Hradčan, dole věnec / 6řádk.vyrytý nápis, Nesign., Bronz 38 mm
Schnauhübel (Sněžná - část města Krásná Lípa) - v upomínku na slavnost 40.výročí založení střeleckého spolku 29.6.1912 Poprsí císaře zleva, opis / 6řádk.nápis, Bronz 30 mm_orig.raž.ouško
Schönlinde (Krásná Lípa) - v upomínku na slavnost 100.výročí založení střeleckého spolku 11.8.1907, střelecké atributy s terčem uprostřed / 7řádk.nápis, Bronz 28 mm_orig.raž.ouško
Vídeň - první spolkové střelby pro Vídeň a okolí, 1883 Rakouský znak, opis / 7řádk.nápis ve věnci, Nesign., Ag 30 mm, 11.53 g
Údobí let 1918 - 1938
20 Kč 1937 - TGM, 10 Kč 1932_2 ks
10 Kč 1928 - TGM, 30, 31, 32_4 ks
5 Kč 1927_R! tém.
5 Kč 1928
5 Kč 1928 var. větší vlnovky
5 Kč 1929