ČNS Šumperk, 80. aukce

Německo - Hamburg - německé spolkové střelby 11.-18.7.1909

Položka 841
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Pátek 11.5.2018, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Německo - Hamburg - německé spolkové střelby 11.-18.7.1909 Socha rytíře, 2 znaky, opis / kozoroh zleva, opis s terči Sign.UT, Punc.990, Ag 40 mm, 26,23 g, Bur.568_orig.ouško