Stéphane Dervillé - pamětní plaketa 1912 - poprsí zezadu zprava, nápis / banka, pochodeň, caduceus, nápis, Sign.Puech, postř.bronz 65x90 mm, dr.hr.,rysky
Itálie
Pavia 1925 - prof. Alexander Volta, opis a nápis / pečeť university, opis, vročení, Sign.Johnson, patinovaný bronz 68mm, 154.378g, krásná patina R!
Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Nesign., postř.měď 50 mm, patina
Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Nesign., měď 50 mm, rysky, patina
0/1
Rusko
Světová výstava žacích strojů 1904 - muž na žacím stroji se dvěma koňmi, ruský nápis / nůž stroje, písmo, bronz 31 mm s původním ouškem, pěkná patina
Slovensko
Začátek ražby euromincí na Slovensku 19.8.2008 - znak, Kriváň, Bratislavský hrad, mince, opis / hala mincovny, Nesign.(Poldaufová), Au925, (27.0g), karta
Vstup Slovenska do Eurozóny 2009 - Bratislavský hrad, 3-řádkový nápis / Europa na býku, hvězdy, dva opisy, Nesign., Ag925, 38mm, 18.027g, nep.rysky
Švédsko
Carl XVI. Gustav - AR korunovační medaile 1973 - hlava zleva, opis / žena nabírá vodu, Sign.Linde, Punc., Ag999.5, 50mm, 76.800g, č.2196/3000, pův.ouško
Tyrolsko
Sebald a Drentwett - 500 let unie s Rakouskem 1863 - Rudolf IV. a Margareta, vročení, opis / znak a opis, cín 37 mm s pův. ouškem, Haus.1613, vada raz., skvr.
Velká Británie
Anna - na vítězství v Brabantsku 23.5.1706 - královna vítězí nad Ludvíkem XIV., opis / alegorie a štíty se jmény 12 dobytých měst, Ag 43mm, 29.503g, rysky, pat.
William Shakespeare - pamětní medaile 1842 - poprsí čelně, opis a nápis / rodný dům, opis a vročení, Sign.Young-Taylor, bronz 38 mm, pěkná patina, téměř
Smaltované odznaky
Čs. výbor olymp. 1952, Sign. Zukov, Punc. Ag900, smaltované stříbro 23x35 mm se zavír. špendlíkem R!
Sportovní medaile, plakety a odznaky
IWF (Mezinárodní vzpěračská federace) 1996 - 100 let Olypijských her, Nesign., Ag999, 33mm, 15.55g, kapsle, etue, certifikát
IWF (Mezinárodní vzpěračská federace) 2000 - milénium, Nesign., Ag999, 33mm, 15.55g, kapsle, etue, certifikát
Bozen (Bolzano) 1888 - jubilejní císařské střelby - portrét Fr.Josefa zprava,opis / terč, znaky, prapory, pušky a opis, Sign., Punc., Ag 42mm, 24.409g, patina
Bozen (Bolzano) 1910 - jubilejní císařské střelby, císař zleva, opisy / arcivév. Eugen, písmo, Nesign., Punc., Ag 45mm, 40.203g, nep.hr., vlas.rysky R!
Bozen (Bolzano) 1911 - spolk.střelby - dvojportrét, znaky, opis / pohled na město, terč, pušky, písmo, Sign.Placht, Ag 45mm, 39.428g, nep.hr., dr.škr., rys.
Brémy 1907 - klubové soutěžní střelby - městský znak, opis/ 6-řádk.nápis v dubovém věnci, Nesign., Nepunc., Ag 41mm, 27.093g, pův.letov.ouško, nep.hr., nep.rysky
Dresden (Drážďany) 1900 - 13.německé spolkové střelby - Germanie zleva, opis / střelec s puškou, město, vročení, opis, Sign.Kramer, 38mm, 27.288g, oprav.hr.
Gau X.Meisterschaft 1934 - stříbrný částečně zlacený, část. smalt. odznak 40x40 mm se zavíracím špendlíkem, Nesign., Punc. Ag900, 15.419g, pěkná patina