ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Bozen (Bolzano) 1888 - jubilejní císařské střelby -

Položka 2682
Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Bozen (Bolzano) 1888 - jubilejní císařské střelby - portrét Fr.Josefa zprava,opis / terč, znaky, prapory, pušky a opis, Sign., Punc., Ag 42mm, 24.409g, patina