Arcivévoda Rainer a arcivévodkyně Marie Karolina
Müllner - AE plaketa na diamantovou svatbu 1912 - dvojportrét zprava, opis / korunka, znak a nápis ve věnci, Sign., patin. šestiúhelník 60x68 mm, 79.115g
Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásluhy, hlava zprava, latin.opis / čes.nápis ve věnci, Sign., měď 40mm, 33.091g, ČS.1539, nep.rysky, krásná patina
Tautenhayn - náhrada státu za hospodář.zásluhy b.l. - hlava zprava, latin.opis / čes.nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 35.000g, ČS.1539, vl.rysky, lakovaná
Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásluhy - hlava zprava, latinský opis / český nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 34.758g, ČS.1544, dr.hr.,rysky
Jauner - AR oválná premijní medaile za chov koní b.l. - poprsí zleva ve věnci / klisna s hříbětem ve věnci, Punc., 42x50 mm, 32.935g, dr.hr.,vl.škr.,rysky,lakov.
Radnitzky - AE medaile na návrat císaře do Vídně 1852 - hlava zleva, ratolesti, opis/ vítěz. oblouk, písmo, Sign., 50mm, H.3758, Haus.627, nep.hr., škr., patina
Seidan - AR medaile pražské ostrostřelec. gardy 1852 - poprsí císaře zprava, opis/ sedící Praga se znakem, písmo, Sign., 46mm, 52.591g, nep.rysky, krásná patina
Roth - AE medaile na záchranu při atentátu 1853 - poprsí zleva, opis/ anděl strážný, znak, meč obtočený hadem, písmo, 38mm, 28.048g, H.3760(AR), M.2666, pat.
Seidan - na paměť ústavních zákonů z let 1860 a 1865 - poprsí zleva, český opis / král.koruna, žezlo, meč, vavříny a český opis, Sign., cín 34 mm
Medaile na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - korunovaný znak, zbraně, prapory, opis / dvojitý kříž ve věnci, opis, Nesign., postříbřený bronz 39 mm, Nov.14a R!
Tautenhayn - návštěva Suezského průplavu 1869 - portrét zprava, opis / Alexandrie sedící na Sfinze, pyramidy, loď, nápis, Sign., měď 72 mm, Haus.652
0/1
Tautenhayn - návštěva Suezského průplavu 1869 (1915) - portrét zprava, opis / Alexandrie sedící na Sfinze, pyramidy, loď, nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Leisek - jubilejní dolnorak. střelby ve Vídni 1888 - poprsí zprava, německý opis / císařský znak, německý opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 21.953g, dr.rysky R!
Scharff - Jubilejní umělecká výstava ve Vídni 1888 - poprsí zprava, opis / alegorické postavy, letopočet na tabulce, opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 24.871g
Christlbauer - hospod. a lesnická výstava 1890 ve Vídni - poprsí zprava, německý opis / 6-řádkový něm. nápis a opis, Sign., zlac.bronz 37mm, Haus.2982, pat.
Christlbauer - česká medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, český opis / český 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlac.bronz 54mm, Haus.714, dr.hr., rys.
Christlbauer - čes.medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, český opis / 5-řádkový český nápis ve věnci, Sign., zlac. bronz 43 mm, dr.rys., krásná pat.
Christlbauer - medaile na návštěvu v Karlíně 1891 - poprsí zprava, čes.opis/ český nápis ve věnci, Sign., zlacený bronz 43 mm, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Tautenhayn a Christlbauer - návštěva v Brně 1892 - poprsí zprava, něm.opis / 7-řádk. něm.nápis ve věnci, Sign., zlac.bronz 36 mm, nep.skvrnky, patina, téměř
Gerl/Reisner/KB - na uherské milenium 1896 - poprsí zprava, ratolest, opis / andělé drží uherský znak, 4-řádk.nápis, Sign., Ag 38mm, 35.900g, nápis na hraně