ČNS Praha, 68. aukce

Tautenhayn - náhrada státu za hospodář.zásluhy b.l. -

Položka 843
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 1 150 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Tautenhayn - náhrada státu za hospodář.zásluhy b.l. - hlava zprava, latin.opis / čes.nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 35.000g, ČS.1539, vl.rysky, lakovaná