Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849
Sebald - volba říšským kancléřem ve Frankfurtu 1848 - poprsí mírně zleva, opis / budova národ. shromáždění, opisy, Sign., cín 41 mm, hrany, rysky, patina
Ferdinand V., 1835 - 1848
Boehm - AR medaile na korunovaci v Bratislavě 1830 - dvojportrét, opis / Boží oko, strom, uherský znak, opis, Ag 48mm, 43.882g, Nov.A.1b, dr.hr., dr.rysky R!
Menší jeton na korunovaci v Bratislavě - září 1830 - dvojportrét Františka II. a Ferdinanda, opis / koruna a nápis, Ag 20mm, 3.286g, M.2517, Nov.A.6b, rys.,pat.
Boehm - AE medaile na holdov. ve Vídni 1835 - poprsí zprava, lat.opis / Austria a Danubius, písmo, Sign., 46mm, M.2548, Novák.C.1c, Haus.14, dr.hr., dr.rysky
Lerchenau - AE medaile na korunovaci v Praze 1836 - stojící král, koruny na podušce, Pražský hrad, opis / kor.znak, opis, 35mm, Nov.D.2c, ČS.1491, dr.hr., škr.
0/1
AR menší jeton na korunovaci v Praze 7.9.1836 - hlava zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk. nápis, Nesign., 18mm, 3.246g, Nov.D.4b, ČS.1494, M.2565, patina, tém.
Boehm - AE medaile na otevření vídeňské mincovny 1837 - dvojportrét zprava, opis / průčelí budovy, opis a 3-řádk.nápis, Sign., měď 50mm, 54.893g, patina
AR medaile na otevření Severozápadní dráhy 1837 - lokomotiva, 3-řádkový nápis / nádraží, 3-řádkový nápis, Nesign., 41mm, 26.320g, krásná patina R!
Putinati - AE medaile na holdování v Tyrolsku 1838 - Hlava zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., 34mm, 22.674g, Nov.F.1c, M.2576, P.5/3, krásná patina, tém.
Roth - AE medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava zprava, opis/ císař přijímá hold Lombardie a Benátek, písmo, 44mm, NOv.G.2c, M.2581, dr.hr.,dr.rys., patina
Boehm - AR medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava zprava, opis / císař mezi dvěma světci, písmo, 29mm, 17.556g, Nov.G.6a, P.6/10, M.2582, dr.hr.,rysky
Roth - dokončení Ferdinandovy vodárny ve Vídni 1840 - Vindobona předává plány císaři, opis/ vodárna, písmo, Sign., měď 51mm, 61.539g, M.2593, Haus.44, patina
Roth - dokončení věže chrámu sv.Štěpána ve Vídni 1843 - poprsí zprava, opis/ vrchol věže mezi dvěma anděly, opis, Sign., Ag 47mm, 39.414g, M.2605, vl.rys., skvr.
Steinböck- dvojportrét císařů Františka a Ferdinanda, opis / oltářní obraz kláštera minoritů ve Vídni, opis a vročení 1847, Sign., měď 50 mm, M.2627, patina
Ferdinand V. a manželka Marie Anna
Cossa - AE medaile na korunovaci v Miláně 1838 - dvojportrét zleva, opis / sedící Justicia, opis a nápis, 64mm, 64.183g, Nov.J.1b, krásná patina
Arcivévoda Albrecht - polní maršál, 1817 - 1895
Tautenhayn - AR medaile na 60.narozeniny 1877 - poprsí zprava, opis/ Victoria, Genius a Clio, 2-řádk. nápis, Sign., Punc., 63mm, 86.097g, krásná patina R!
Tautenhayn - AE medaile na 60.narozeniny 1877 - poprsí zprava, opis/ Victoria, Genius a Clio, nápis, Sign., Punc., 63mm, 98.813g, nep.hr., krásná patina
Arcivévoda František V. de Este, 1819 - 1875
Radnitzky - portrétní medaile 1863 - poprsí zprava, latinský opis/ 6-řádkový latin.nápis v dubovém věnci, Sign., měď 33 mm, na hraně dvě stopy po odstr.závěsu
Arcivévoda Rainer a arcivévodkyně Marie Karolina
Pavlik - AR medailka na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zleva, opis / zářící hvězda a 6-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., 25mm, 5.691g, dr.rysky
Scharff - AR medaile na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zprava, opis / koruna, spojené ruce ve věnci, nápis, Sign., Punc., Ag 38mm, 21.894g, dr.rys.