ČNS Praha, 68. aukce

Tautenhayn - AR medaile na 60.narozeniny 1877 -

Položka 836
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Docílená cena: 15 000 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Arcivévoda Albrecht - polní maršál, 1817 - 1895

Tautenhayn - AR medaile na 60.narozeniny 1877 - poprsí zprava, opis/ Victoria, Genius a Clio, 2-řádk. nápis, Sign., Punc., 63mm, 86.097g, krásná patina R!