Sucharda Stanislav, 1866 - 1916
Česká obec sokolská - novoražba b.l. (udělení 2004) - postava Republiky se lvem a lípou, opis, Sign., znač. minc.Kremnica, jednostranný postříbřený bronz 50 mm
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Mileniová replika denáru "svatého Václava" 1929 - český lev, opis / kříž v kroužku, opis, Sign., Nepunc., Ag 22mm, 1.420g, PŠ.150, patina, téměř
Šindelář Lumír, 1925 -
Brno - 30 let firmy Geotest - 1958/1988 - geologické vrstvy, panoráma, znak, hornická kladívka a nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 60 mm, LŠ.356
Špánek Karel, 1894 - 1965
Knihovna Památníku národního písemnictví 1959 - lev opřený o knihu, opis / pohled do strahovské knihovny, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
Božena Němcová - památník v České Skalici 1962 - portrét zleva, opis / Steindlerův hostinec, 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Vitanovský Michal, 1946 -
Armáda České republiky - pozemní vojsko b.l. - tři vojenské přilby, znak, nápis/ stylizovaná tvář, tank, raketomet, pěšáci, Sign., postříbř. bronz 40 mm, etue
Česká republika - 55. výročí konce války b.l.(2000) - lipová snítka a slunce mezi roztrženými mraky, nápis / český lev a opis, Sign., patin. bronz 40 mm, etue
Vít Josef
Poprsí Stanislava Suchardy zprava, opis / Suchardův dům - Podkrkonošské muzeum v Nové Pace, opis, Sign., hliník 42 mm
Děčín
Stanislav Dluhoš - 700 let první zmínky o obci Morav. Písek 1300/2000 - pečeť a opis / emblém firmy Moneta, opis, Nesign., bronz 28 mm, skv.
Frýdek-Místek
Sign.KJ - AE medaile pro nové občany b.l. - hlavička dítěte, opis / zámek, dva znaky, opis, patinovaný bronz 50 mm
Jáchymov
Radiové lázně Jáchymov - město prvých tolarů, b.l. Replika aversu nejstaršího šlikovského tolaru / nápis a opis, Nesign., Postř.bronz 40 mm
Kamenice nad Lipou
Št.Novotný - městský znak, opis / ovocný strom bez listí, kaple, nápis, Sign., patinovaný bronz 56x56 mm
Mladá Boleslav
Kupfer - Krajinská výstava 1887 - korunovaný český znak, dvě postavy, vročení, opis / třířádkový nápis ve vavřínovém věnci, Sign., Cu 42mm, hr.,rys.,patina
2/1
Plzeň
Výstava psů ZKK Plzeň 1949 - silueta města, 3-řádkový nápis, Nesign., postříbř. prořezávaný plech 49x72 mm na černé skleněné podložce, původní etue
Poděbrady
Upomínka Klubu filatelistů b.l. - pomník krále Jiřího z Poděbrad/ znak, lipové ratolesti a 4-řádkový nápis, Nesign., bronz 44 mm, hr., nep.rysky, skvrnky, patina
Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2014 - atentát na arcivévodu Františka Ferdinanda v Sarajevu, opis/ v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30 mm, 12.105g
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Braun - bronzová medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, nápisy, Sign., bronz 44 mm, ŠFP.17c, velké hrany, úhozy
Fritsche/Thein - německá upomínková medaile - sedící Čechie, opis / Průmyslový palác, atributy průmyslu, Nesign., cín 38 mm bez ouška, ŠFP.29a, vl.rysky, pat.
Fritsche/Thein - malá česká upomínková medaile - sedící Čechie čelně v perlovci / Průmyslový palác, opis, Nesign., cín 30 mm s pův. ouškem, ŠFP.30b, hr.
Fritsche/Thein - malá česká upomínková medaile - sedící Čechie čelně/ Průmyslový palác, opis, Nesign., cín 30 mm bez ouška, ŠFP.31a, hr., rysky, patina