Rajhrad, klášter Benediktinů, Opat Günther Johann Medaile 1880 na 800 let kláštera, Cu 54,5 mm, 65,71 g
Rajhrad, klášter Benediktinů, Opat Günther Johann Medaile 1880 na 800 let kláštera, Cu 54,5 mm,120,23 g
Salzburg, Sedisvakanz (1771-1772) Medaile - sv. Virgil a sv. Rupert, Ag 55,5 mm, 62,45 g, sig. Matzenkopf
Čechy Medaile za zásluhy - zemědělská rada pro království české, česko-německý opis, Ag 42 mm, 23,92 g
Španiel Medaile "Jsem ražen z českého kovu… " 1928, Ag 34 mm, 19,98 g
Vídeň Medaile k 1. rakousko-uherské drůbežářské společnosti ve Vídni (19. stol.), Ag 50 mm, 60,51 g, sig. Christlbauer
Vídeň Medaile - zahradnická společnost, neudělená cena, 19. stol., Ag pozl. 56,5 mm, 46,18 g, sig. Jauner
Vídeň Medaile - zemědělská a lesnická výstava ve Vídni, 1866, Ag 57 mm, 87,26 g, sig. Jauner
Vídeň Medaile na odhalení pomníku něm. rytířů 1906, Br 62 mm, sig. Schwerdtner
Kremnice Medaile sv. Jiří cca konec XVIII.stol., Ag 44 mm, 50,07 g, (1 a 3/4 tolaru), nesign., stopa po čepu
Kolozsvar Medaile národního průmyslového spolku 1910, udělená Jánosi Fogarasi - stolaři, anděl a koruna sv. Štěpána, Ag 55 mm, 44,78 g, sig. Knopessteiner
Německo Augsburg - žeton k jub. roku 1700 s titl. Ferdinanda IV., Ag 16 mm, 1,81 g
Německo Medaile na 1000 výročí úmrtí Jindřicha II. 1936, Ag 40 mm, 19,47 g, Klein 522
Pamětní kříž 2. jízdního pluku ruských legií, orig. stuha, Nov. 61
Pamětní medaile 31. pěšího pluku ARCO, orig. stuha, Nov. 72
Pamětní medaile 39. pěšího pluku "výzvědného", orig. stuha, Nov. 76
Medaile II. pluku stráže svobody, orig. stuha látková, Nov, 80b
Odznak I. ČSL divize Italia, 3500 ks pro slovenské vojáky, NL 2008/86, 45x70 mm, Zn
Vyznamenání za hrdinství, Br 41 mm, bez stuhy, BB 15, Nov. S27