Příjem limitů končí:Pátek 15.11.2019, 12:00:00.
Kremnice Medaile sv. Jiří cca konec XVIII.stol., Ag 44 mm, 50,07 g, (1 a 3/4 tolaru), nesign., stopa po čepu