Vyšehrad-kapitula, Vojtěch Ruffer, 1858 - 1870
Nesign. - stříbrná instalační medaile 2.II.1859 Pohled na Vyšehrad, opis / Madona, znak kapituly, opisy Sign., Ag 42 mm, 24.47 g,, Přib.697, Gr.184_RR! tém.
Náboženské medaile
Hlava Krista se svatozáří, b.l., Litý patinov.bronz 130x280 mm _ve svatozáři 2 dírky pro uchycení jednostranná
Hlava Krista s trnovou korunou na kříži zleva, b.l. Lakovaná litina 270x360 mm_jednostranná
Náboženské med.: Nikl Milicz a jeho dílna v Jáchymově
Abrahámova oběť, opis / Kristus na kříži, opis, b.l. Nepunc., Ag 30 mm, 7.62 g, Katz.428 (tab.LV-4), Enz.213
Medaile mariánských družin
Praha 1575/1880 - klečící Jan Nepomucký před Pannou Marií, opis / stojící blahoslavený Edmund Kampian, český opis Nesign., Ag 29x33 mm, 13.21 g, Gr.1286_orig.raž.ouško
Církevní medaile signované - křestní
B.Kafka - stylizovaná scéna křtu, b.l. (1911) Sign., Bronz 50 mm_jednostranná
DETLER - 5 postav při křtu, v úseči signatura, b.l. Punc Ag, 55 mm, 18.08 g_jednostranná
IK (Johann Kittel) - Svatý jan křtí Krista, opis / beránek Boží se sv.zbrojí stojí na kříži, opis, Sign., Ag 38.5 mm, 17.18 g_R! tém.
Církevní medaile signované
C.Maler - moralizující medaile, 1615 Stojící postava dítěte, citace s Janova evangelia 1615 / 3řádk.nápis v rámečku, sepjaté ruce, opis, 1614, Sign.C.M., Pozlac.Ag, 30 mm, 8.4 g_dr.st. po o. R!
C.Maler - moralizující medaile, b.l. (cca 1630) Ležící žena pod baldachýnem, nad ní letící andílek, nápis v úseči, opis / v bráně otevřená kniha se zákoníkem, opis, Sign.C.M., Pozlac.Ag, 36 mm, 16 g_dr.st. po o. R!
Církevní medaile signované - svatební
C.Maler - kněz mezi manželským párem, opis / pod Božím okem sepjaté ruce převýšené korunou, opis, Sign., C.M., Pozlac.Ag 40 mm 21.7 g_R!
Svátostky evropské s místem původu
Německo Bonn - v upomínku na slavnost 200.výročí bratrstva Kevelaer 1699 - 1899, stojící Panna Marie pod korunou, 4řádk.latinský nápis / vročení ve věnci, opis, Ag ovál 30x55 mm_orig.raž.ouško
Slezsko pod Pruskem
Nesign. - na tuhou zimu říjen 1739 - květen 1740 Pohled do přírody, opis / sedící voják u pluhu, opis Ag 30 mm, SJ.102, FS.4244_R!
Slezsko pod Pruskem, Friedrich II. (1740-1786)
3 Krejcar 1753 B, Breslau, KM.21, Ma.141, Sch.65, SJ.71/14 _č.ned.opisy
Slezsko, cca 13. století
Brakteát malý (21 mm), majuskulní "B" s hvězdičkami v písmenu Kop.7049xcc, Fr.201_RR!
Krnov, Jan Jiří, 1607 - 1624
3 Krejcar 1610, SJ.97/26, Sa.375/162, Kop.5909_č.ned.
3 Krejcar 1616 CP, SJ.119/26, Sa.382/162, Kop.5918_dr.por.stř.
3 Krejcar 1618 CP, SJ.125/26, Sa.383/162, Kop.5921
3 Krejcar 1619 CP, SJ.127/26, Sa.384/162, Kop.5922_tém.
3 Krejcar 1620 CP, SJ.131/26, Sa.385/162, Kop.5924_dr.ned.