ČNS Šumperk, 79. aukce

DETLER - 5 postav při křtu

Položka 707
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 10.11.2017, 20:00:00.

Církevní medaile signované - křestní

DETLER - 5 postav při křtu, v úseči signatura, b.l. Punc Ag, 55 mm, 18.08 g_jednostranná

Zachovalost: 1/-