Knobloch Milan, 1921 -
Marie Majerová - 100.výročí narození 1982 - hlava mírně zleva, nápis / těžní věž a haldy v záři slunce, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Národní divadlo - z lásky národa zrozené 1983 - část divadelní budovy, lipové ratolesti, písmo / růže a nápis, Sign., patinovaný bronz 80 mm, původní etue
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Národní divadlo - 100 let základního kamene 1968 - portik s oponou, 4-řádkový nápis a opis / kytice a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Replika tolaru Rudolfa II. z roku 1604, Sign., značka "R.1973.ZK", postř.bronz 38mm, 17.833g, patina
Československý rozhlas - 50.výročí vzniku 1923/1973 - vysílače na mapě, 3 opisy / znak, Praha a Bratislava, rozhlasové vlny, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Kozák Ladislav, 1934 - 2008
Alois Beer, malíř a básník - 150.výročí narození 1983 - poprsí čelně, drobné postavy, kytice, opis / budovy v Dobrušce, slunce, opis, Sign., patinov. bronz 60 mm
Český olympijský výbor - ZOH Salt Lake City 2002 - český lev, vlajka, olymp.kruhy, nápis / emblém her, nápis, Sign., Ag999, 34mm, 16.108g, kapsle, etue
Český olympijský výbor - LOH Atény 2004 - český lev s olympijskými kruhy, nápis / emblém her, nápis, Sign., Ag900, 34mm, 16.267g, kapsle, etue, "certif."
Český olympijský výbor - ZOH Torino 2006 - český lev / emblém her, nápis, Sign., Ag999, 34mm, 16.151g, kapsle, etue, "certifikát"
Kužel Miroslav, 1907 - 1985
Mistr Jan Hus - na památku konfirmace b.l. - poprsí zleva, opis /kalich na rozevřené knize, obilí, réva, opis, Sign., razil Pichl, zinek 42 mm, skvrnky, pat.
Novotný Štefan, 1954 -
Václav Hruška, numismatik - in memoriam 2006 - poprsí čelně, mince, opis, Sign., patin.jednostr.bronz 50 mm
Oppl Vladimír, 1953 -
Největší osobnosti českého národa - Svatý Václav b.l. - poprsí zprava, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 34mm, 16.171g, kapsle
Peter Andrej, 1912 - 2003
Banská Štiavnica - 700 rokov banského práva 1950 - havíř při práci na čelbě, opis / městský znak, opis, Sign., Punc., Ag987, 28mm, 4.368g, patina
SNS Kremnica a Ružomberok - 10.výr.založení 1975 - razič při práci, nápisy do čtverce / monogram "SNS" mince, nápis, Sign., patinovaný postř. bronz 40 mm
Prádler Jiří, 1929 - 1993
Jiří z Poděbrad - 500 let mírového poselstva 1964 - korunované poprsí zleva, opis / český znak a listina s pečetí, Sign., patinovaný bronz 62 mm
Památník národ. písemnictví - Jaroslav Vrchlický 1972 - hlava mírně zprava, vročení, opis / lev s listinou, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Kralupy nad Vltavou - 50 let Dvořákova gymnázia 1973 - poprsí A.Dvořáka zleva, opis / notový list, kniha, hvězda, vročení a opis, Sign., patinov. bronz 40 mm
Schwartz Štěpán, 1851 - 1924
Vídeňské paní - Schillerova slavnost 1905 - portrét zleva / múza s harfou a genius s pochodní, opis, Sign., bronz 25 mm s původním závěsem a stužkou, skv.
Seidan Václav, 1817 - 1870
Božena Němcová - na odhalení pomníku 6.6.1869 - hlava zleva, opis / pomník, opis a 2-řádkový nápis, Sign., cín 44 mm, MZČ.150/59, hrany, dr.škr., rysky
Stehlík Josef
Zemská jednota řemesl. a živnost. společenstev 1935 - stojící Niké čelně, znaky řemesel, ratolesti, opis / znak a nápis ve věnci, Sign., patinovaný bronz 50 mm