Údobí let 1970 - 1980
100 Kčs 1979 - Botto
50 Kčs 1979 - KSČ, nep.skvrnka, téměř
50 Kčs 1979 - KSČ, skvrnka, téměř
100 Kčs 1980 - Parléř
Údobí let 1980 - 1985
500 Kčs 1983 - Národní divadlo, patina
500 Kčs 1983 - Národní divadlo
Údobí let 1986 - 1990
100 Kčs 1986 - Mácha, patina
500 Kčs 1987 - Josef Lada, patina
500 Kčs 1988 - Matica slovenská, nep.rysky
100 Kčs 1989 - 17.listopad, kapsle
50 Kčs 1989 - železnice Břeclav-Brno, kapsle
100 Kčs 1990 - Karel Čapek, skvrnka, patina, kapsle
100 Kčs 1990 - Kupecký, kapsle
Údobí let 1990 - 1993
50 Kčs 1990 - svatá Anežka Česká - obě signatury, kapsle
100 Kčs 1991 - Antonín Dvořák, kapsle
100 Kčs 1993 - Břevnovský klášter, kapsle
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.RONAI, pěkná patina, téměř
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.M.R (s tečkou, šikmé stojny písmene M), nep.hr., nep.rysky, téměř
10 Kčs 1993 - T.G.Masaryk, nep.hr., nep.rysky