František II., 1792 - 1835
1/2 Tolar 1824 B, 13.985g, nep.hr., nep.rysky R!
6 Krejcar 1795 B, Kremnica, 2.416g, nep.nedor., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
5 Krejcar 1821 B, 2.242g, nep.rysky, pěkná patina
Ferdinand V., 1835 - 1848
1/2 Tolar 1837 B - s madonou, 14.003g, nep.hr., nep.rysky, patina RRR!
Sedmihradsko, František II. Rakoczi, 1703 - 1711
Warou - poprsí zprava, opis / alegorie osvobození, opis a 3-řádk. nápis, 1703, Sign., Ag 39mm, 25.310g, M.1262, H.5389, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
Tolar křížový 1795 H, P.12, 29.325g, hr., dr.rysky, patina
1/4 Lira 1822 M, P.28, 1.613g, dr.vada razidla, patina, téměř
30 Soldi 1799 - pro Milán, P.35, 7.271g, just., dr.hr., vlas.rysky, patina
Francouzská posádka v obležené Mantově, 1799
V Soldi, VII.rok revoluce (= 1799), KM.132, 2.783g, mírně exc., pěkná patina, téměř R!
1/4 Lira 1837 V, 1.678g, nep.rysky, patina RR!
Marie Terezie, 1740 - 1780
1/2 Dukaton 1754, Antverpy, N.157, KM.7, 16.568g, drobné vady materiálu, nep.just., skvrny, patina R!
Escalin 1753, Antverpy, N.162c, KM.15, 4.843g, pěkná patina, téměř R!
Konvenční měna, údobí let 1848 - 1857
Tolar 1853 A - hlava zprava, 25.937g, dr.hr., vl.rysky, nep.just., pěkná patina R!
Tolar 1854 A - svatební, 25.889g, dr.hr., dr.rysky
Tolar 1854 A - svatební, 25.918g, dr.hr., dr.rysky, patina
Tolar 1856 A - hlava zprava, 25.945g, hr., dr.rys. R!
20 Krejcar 1852 A - hlava zprava, 4.335g, nep.rysky, patina, téměř
20 Krejcar 1854 A, 4.320g, nep.hr., nep.rysky, patina
20 Krejcar 1852 C - hlava zleva, 6.687g, nep.hr., nep.just., nep.rysky R!
20 Krejcar 1855 C, 4.304g, nep.just., nep.rysky