Vyberte si téma, které Vás zajímá a objednejte pravidelný e-mail s novinkami ze Zpravodaje.

Objednat

ČNS Praha, 67. aukce - INTERNETOVÁ DODRAŽBA NEPRODANÝCH POLOŽEK

14.12.2015 – 19.12.2015, Česká republika Tomáš Smělý - 14/12/2015 10:18 - Ukončené v Česku

Novinka pražských aukcí ČNS. Nyní můžete na Nume.cz dražit neprodané položky až do soboty 19. prosince.

aukce | ČNS Praha

Přejít do katalogu aukce.

Katalog aukce obsahuje mechanismus PRŮBĚŽNÉHO ZVEŘEJŇOVÁNÍ AKTUÁLNÍ CENY. Limitní příkazy přijaté pořadatelem aukce jsou průběžně zadávány do systému bez ohledu, jakým způsobem byl limitní příkaz zadán. Do systému jsou vkládány nejen limitní příkazy podané na Nume.cz, ale i limitní příkazy přijaté pořadatelem aukce poštou či e-mailem. Aktuální cenu položky můžete sledovat na Nume.cz průběžně. Úspěšné mohou být pouze takové limity, které aktuální cenu překonají alespoň o jeden příhoz.

On-line limitování je umožněno uživatelům registrovaným na Nume.cz. Registrace je bezplatná.
Uzávěrka limitů podaných na Nume.cz je v sobotu 19.12.2015 ve 22:00.  Podané limity naleznete v záložce Můj profil / Kupuji / Limituji v sálové aukci.

Datum konání: 14. - 19.12.2015, 22:00

Výdej vydraženého materiálu:  Limitentům je materiál zasílán na dobírku nebo po dohodě předán osobně na schůzi pražské pobočky ČNS nebo v jiném dohodnutém termínu. Termín předání je možno dohodnout s pořadatelem aukce na e-mailu kral.lu@seznam.cz nebo na telefonu 721 900 692 (Luboš Král). V aukci mohou dražit zahraniční členové ČNS, vydražené položky však nelze zasílat do zahraničí. Nemáte-li možnost vydražené položky převzít v České republice osobně nebo prostřednictvím jiné osoby, v aukci nedražte! Položky nebudou do zahraničí dodány.

V případě zájmu o členství kontaktujte p. Dubaniče na mail: cns-praha@numismatika.cz nebo se přihlašte za člena zde.
Diskuze k článku


Tento článek nemá žádné komentáře.


Přidat příspěvek do diskuse


Captcha  *