Karel VI., 1711 - 1740
Müller a Vestner - holdování v Norimberku 1712 - Herkules nese globus, sloupy, písmo / triumf. oblouk, písmo, Sign., cín 44mm s pův.čepem, Nov.L.5c, patina
Jeton na holdování říšských stavů v Norimberku 1712 - poprsí zprava, opis / oltář, opis s chronogramem, Nesign., Ag 22mm, 2.757g, M.1384, H.2547, Nov.L.10b
P.H.Müller - mír v Rastattu 1714 - poprsí zprava, opis / strom, dělová hlaveň, prapory, opis a nápis, Sign., cín s měď.čepem 32mm, 12.563g, M.1421(AR) R!
Roettiers - AR pamětní jeton 1717 - poprsí zprava, opis / slunce, orel, lev s lvíčaty a drak, opis, Sign.R, 26mm, 4.501g, H.2601(AE), vada mat., pat. RR!
Roettiers - AE jeton na holdování v Namuru 1717 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak a opis, Sign.R, 30mm, 10.590g, M.1492, H.2594, Nov.V.1a, téměř
Richter - medaile na spojenectví čtyř (1718) - poprsí zprava, opis / Evtopa na býku se štítem a liktorskou sekerou, písmo, Sign., cín 55mm, M.1538, dr.rys.,pat.
Roettiers - AR jeton na holdování v Ypern (1720) - poprsí zprava, opis / městský znak, opis, Sign.R, 31mm, 9.040g, H.2612, dr.vada raz., vl.škr., patina
Karel VII. Bavorský, 1742 - 1745
Schild a Kräll - volba císařem ve Frankfurtu 1742 - poprsí zprava, opis/ Germanie u oltáře, opis a nápis, Ag 26mm, 6.481g, Nov.B.28b, nep.hr., nep.rysky, pat.
Větší jeton na volbu cís. ve Frankfurtu 24.1.1742 - poprsí zprava, opis / Germanie u oltáře, opis a nápis, Ag 26mm, 6.777g, Nov.B.28b, För.237, patina
Enke - korunovace císařem ve Frankfurtu 12.2.1742 - poprsí zprava, opis / Boží oko, znamení planet, klenoty, Ag 23mm, 4.283g, Nov.C.9a, pěkná patina RR!
Marie Terezie, 1740 - 1780
Menší jeton na holdování ve Vídni 22.XI.1740 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 9-řádk.nápis, Ag 21mm, 2.260g, M.1680, H.2839, Nov.B.2b, patina
Pittner - odhalení pomníku ve Vídeňském Novém Městě b.l. - poprsí zprava, opis / pomník, opis, Sign., cín 50 mm, nep.hr., nep.rysky, úhozy v reversu
Würt a Tautenhayn - odhalení pom. v Klagenfurtu 1872 - poprsí zprava, opis / socha císařovny na podstavci, opis, Sign., měď 61mm, H.6498, dr.hr., nep.rys., pat.
František I., 1745 - 1765
AR menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 4.X.1745 - Boží oko, klenoty na oltáři, opis / koruna, nápis, Ag 21mm, 1.928g, M.1764, Nov.D.19b, nep.nedor., pat.
Donner - návštěva vídeňské mincovny 1754 - poprsí zprava, opis / Apolón s váhami v ruce, písmo, Sign., Ag 45mm, 34.744g, revers jako MMT.114, dr.hr.,dr.rys.
Josef II., 1780 - 1790
Oexlein - AR medaile na císařskou korunovaci 3.4.1764 - korunované poprsí zprava, opis / chrám se 6 sloupy, písmo, Ag 45mm, 29.209g, Nov.C.5a, H.3126, patina R!
Josef II. a Josefa Bavorská
Wideman - AR medaile na svatbu ve Vídni 23.1.1765 - dvojportrét zprava, opis / Austria a Hymen u oltáře, písmo, Sign., 40mm, 26.100g, M.1938, dr.hr., nep.rys.
Berckel - AR 40mm na holdování ve Flandrech 1781 - poprsí zprava, opis / holdovací scéna, písmo, Sign., 25.755g, M.2139, H.3155, Nov.H.3b, dr.rysky, patina
Berckel - AR 27mm na holdování ve Flandrech 1781 - poprsí zprava, opis / 4-řádk.nápis ve věnci, Nesign., 6.317g, Nov.H.6b, M.2141, vlas.rysky, pěkná patina
Av. Marie Amélie a Ferdinand Bourbonský z Parmy
Viedeman - svatební jeton 27.6.1769 - portrét zprava, opis / genius s pochodní a říční bůh pod palmou, písmo, Sign., Ag 26mm, 3.820g, M.1999, H.3304, patina