ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

Berckel - AR 27mm na holdování ve Flandrech 1781 -

Položka 1157
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Josef II., 1780 - 1790

Berckel - AR 27mm na holdování ve Flandrech 1781 - poprsí zprava, opis / 4-řádk.nápis ve věnci, Nesign., 6.317g, Nov.H.6b, M.2141, vlas.rysky, pěkná patina