Leopold I., 1657 - 1705
Jednostranný cínový odražek medaile 1701 - bitva v říční krajině, opis a nápis, Nesign., 47mm, patina
Leopold I. a Eleonora Magdalena von Pfalz-Neuburg
P.H.Müller - AR zlacená svatební medaile 1676 - portrét císaře zprava, opis/ portrét císařovny zleva, opis, 52mm, 42.533g, M.885, H.2052, dr.hr.,dr.rys. R!
Nesign. - korunovace císařovny v Augsburgu (1690) - císař zprava, opis / císařovna zleva, opis, patinov. dřevo 58mm, 25.387g, podobná jako Nov.K.3 R!
Josef I. a Amalie Wilhemina von Braunschweig-Lüneburg
Sign.PHM (Petr Hans Müller) - svatební medaile 1699 - král a královna, písmo / Mars a Venuše, písmo, patin. dřevo 58 mm, 22.361g, podobná jako H.2438 R!
Karel VI., 1711 - 1740
Roettiers - AE jeton na holdování v Namuru 1717 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak a opis, Sign.R, 30mm, 9.833g, M.1492, H.2594, Nov.V.1a, patina, téměř
Marie Terezie, 1740 - 1780
Würt a Tautenhayn - odhalení pom. v Klagenfurtu 1872 - poprsí zprava, opis / socha císařovny na podstavci, opis, Sign., měď 61mm, H.6498, dr.hr., nep.rys., pat.
Marie Terezie a František Lotrinský
AR medaile na založení kláštera sv.Kateřiny v Linci 1745 - dvojportrét, opis / 9-řádkový nápis, Nesign. (Donner), 49mm, 34.944g, H.2883, vada mat., nep.rysky
Donner - jeton na otevření vídeňské university 1756 - dvojportrét zprava, opis / průčelí budovy university, písmo, Ag 21mm, 3.456g, M.1846, nep.rysky, patina
Marie Terezie a Josef II.
Würth - povýšení Transylvánie na velkovévodství 1765 - dvojportrét, opis / Fáma věší znak na kmen palmy, písmo, Sign., bronz 60mm, M.1966, dr.hr.,dr.rys.,pat.
Wirt - přenesení university z Trnavy do Budy 1780 - dvojportrét zprava, opis / universitní budovy, opis a nápis, Sign., Ag 50mm, 43.882g, M.2097, H.2987, rysky
Josef II., 1780 - 1790
Kraft - medaile na korunovaci ve Frankfurtu 1764 - poprsí zprava, opis / scéna korunovace, 4-řádk.nápis, Sign., zlacený bronz 64 mm, hr., rysky, téměř R!
Josef II. a Josefa Bavorská
Wideman - větší jeton na svatbu ve Vídni 23.1.1765 - dvojportrét zprava, opis / Austria a Hymen u oltáře, písmo, Sign., Ag 28mm, 6.571g, M.1940, dr.hr., škr.
Belgické povstání, 1789 - 1790
Flandry - AE jeton na vyhlášení samostatnosti 1790 - 10-řádkový nápis ve věnci / 5-řádkový nápis ve věnci, měď 33mm, 12.358g, M.2197, H.3178, skvrny, patina
František II., 1792 - 1835
AE menší jeton na holdování v Hennegau 1792 - poprsí zprava, opis/ ruce spojené nad oltářem, opis a nápis, Nesign., měď 22 mm, Nov.G.1c, M.2266, LG.XIV.1189
AE menší jeton na holdov. ve Flandrech 1794 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 22mm, 3.739g, Nov.M.6c, LG.XIV.1218, pěkná patina
Wirt - AR medaile na odhal. pomníku Josefa II. 1806 - poprsí Františta II. zprava / jezdecký pomík, opis a vročení, Sign., 49mm, 35.007g, hr., rysky R!
František II. a Carolina Augusta
Losch a Sticlmaier - AR zásnubní medaile 29.X.1816 - dvojportrét zprava, opis/ sedící Aténa a orel, písmo, Ag 41mm, 29.227g, M.2461, H.3448, hr., rysky
Arcivévoda Josef Antonín - uherský palatin, 1776-1847
Boehm - na 50 let velení kumánským jednotkám 1845 - poprsí zleva, maďar.opis / 6-řádk.maďar.nápis, Sign., Ag 42mm, 35.071g, H.3585, hr., rysky, patina RR!