ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Kraft - medaile na korunovaci ve Frankfurtu 1764 -

Položka 1054
Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Josef II., 1780 - 1790

Kraft - medaile na korunovaci ve Frankfurtu 1764 - poprsí zprava, opis / scéna korunovace, 4-řádk.nápis, Sign., zlacený bronz 64 mm, hr., rysky, téměř R!