Československo - medaile s portrétem Klem. Gottwalda
Housa - medaile podnikového výboru KSČ VŽKG 1976 - poprsí zprava, opis / hvězda, vavřín.snítka a nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 60 mm, Nov1.4.40a
Nesign. - na 30 let Nové hutě Kl.Gottwalda 1951 - poprsí zprava, pěticípá hvězda / hutní výrobky, stuha, hvězda, opis, bronz 69 mm, Nov1.4.46a, téměř
Československo - medaile s portrétem Ant. Zápotockého
Hájek - pamětní plaketa 1954 - poprsí zprava, nápis, Sign., bronzově patinovaný jednostr. hliník 53x63 mm, 41.644g, Nov1.5.2b
Nesign. - medaile Ústřední rady odborů (cca 1970) - poprsí zleva, opis / emblém ROH, opis, patinovaný bronz 62/65 mm, 98.233g, Nov1.5.7c, nep.rysky
Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804
Galle - AE medaile na obsazení Horního Egypta (1799) - Napoleon jako faraon, písmo / krokodýl na řetězu u palmy, Sign., 35mm, 19.905g, Zeitz.9, krásná patina
Brenet a Auguste - AE medaile na vítězství u Marenga 1800 - poprsí zleva, písmo, vavřínový věnec / nápis, Sign., 50mm, 59.827g, Julius.798, Zeitz.13, dr.hr.
Duvivier - AE medaile na odhalení sloupu Národa 1800- poprsí zprava, opis a nápis / opis a 7-řádkový nápis, Sign., 42mm, 37.035g, Bram.61, Zeitz.16, rysky, pat.
Lavy - založení Cisalpinské republiky An.8 (1800) - poprsí zleva, opis / Herkules pozvedá Itálii, písmo, Sign., měď 53mm, 63.773g, dr.vady mat., pat., tém. R!
Lavy - založení Cisalpinské republiky An.8 (1800) - poprsí zleva, opis / Herkules pozvedá Itálii, písmo, Sign., Ag 53mm, 73.261g, Julius.802, rys., patina RR!
Auguste - AE medaile na holdování města Lille 1803 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis a opis, Sign., 50mm, 64.752g, Bramsen.263, dr.hr., dr.rysky, pat. R!
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Brenet - založení práv.akademie v Paříži An.XII (1803 /1804) - portrét zlava, opis / orel se zákoníkem, písmo, Sign., Ag 31x31 mm, 13.126g, nep.rys., patina
Andrieu a Dennon - založ. řádu Čestné legie (1804) - hlava zprava / řád a vavřín.věnec, opis, Sign., bronz 40mm, 34.883g, Bram.310, Julius.1239, Zeitz.33, téměř
Galle a Puffroy - hold města Paříže - rok 13 (= 1804) - poprsí zleva, opis / holdovací scéna, opis a nápis, Sign., znač.BRONZE, 68mm, 152.611g, Zeitz.43, dr.hr.
Brenet a Denon - vydání občan. zákoníku An.12 (1804) - socha císaře, opis / socha Atény, opis, Sign., bronz 42mm, 36.065g, Bram.291, Julius.1207, patina
Výstava dekorativního umění 1892 - uděl."Jakob Falke" - dubový stromek, nápis na stuze, opis / kartuše s udělení, nápis, Nesign., zn."bronze", 50mm, etue
Německo - Mainz (Mohuč)
Poděkování města sv.pánu Ludwigovi von Lichtenberg za 25 let služby 1841 - poprsí zleva, opis / městský znak, opis, Sign.Loos, měď 48mm, dr.hr.,nep.rys.,tém.
Loos - Otto von Bismarck - AR medailka 1888 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis, Sign., Nepunc., 17mm, 2.387g, původní přiletované ouško, dr.rysky, patina
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Nesign. - Adolf Hitler - převzetí vlády 1933 - poprsí zleva, dubové snítky, opis/ říšská orlice trhá řetězy, opis, Ag900, 36mm, 21.804g, dr.rysky, patina
Nesign. - medaile za přípravu LOH v Berlíně 1936 - vlajkonoš a svastika, opis / říšská orlice, olymp. kruhy, Sign., patinované lité železo 115 mm R!
Tyrolsko
20 let lidových slavností Východních Tyrol 1956/1975 - jezdecká pečeť, opisy / tyrolská orlice, opis, Nesign., zlacený bronz 45 mm, původní etue