Příjem limitů končí:Středa 30.9.2020, 20:00:00.
Tyrolsko
20 let lidových slavností Východních Tyrol 1956/1975 - jezdecká pečeť, opisy / tyrolská orlice, opis, Nesign., zlacený bronz 45 mm, původní etue