Napoleon I. - medaile na dobytí Neapole v r.1806 MDCCCVI) Portrét zprava, opis / býk s mužskou hlavou, 2řádk.nápis v úseči Sign.Andrieu F., Denon F., Bronz 41 mm, Julius.1557_R! tém.
Napoleon I. - medaile na vítězství roku (u Wagramu) 1809 (MDCCCIX) Poprsí s korunou zprava, opis / stojící Viktorie s bleskem v ruce, opis,vročení v úseči, Sign.L.Manfredini F., Bronz 42 mm, Julius.2112 _R! tém.
Karel Ferdinand z Artois, vévoda z Berry (mladší syn krále Karla X.) Úmrtní medaile 14.2.1820, portrét zprava, opis / anděl nad katafalkem, dvouřádkový nápis v úseči, opis, Sign.Gayrard, Bronz 52 mm_dr.hry
Napoleon I. - na restauraci monarchie v r.1830 a přenesení ostatků císaře v r.1840, portrét zprava, 2řádk.nápis v úseči, opis / scéna přenesení rakve, Sign.Montagny Fecit, Pozlac.bronz 53 mm, Julius.4003_R! tém.
Německo - Bavorsko
Maxmilian III. Josef - na založení Bavorské akademie věd 28.3.1759 Poprsí zprava, opis / sedící Athena, 4řádk.nápis v úseči, opis Sign.F.A.Schega, Sn (s Cu stiftem) 63 mm, 65,04 g_tém.
Vilém I. - na 100.výročí narození 1897#Al Portrét zprava ve věnci, opis / koruna držená dvěma anděly nad hrobkou, opis, Nesign., Al 39 mm_orig.raž.ouško
Polsko
Jan III.Sobieski - medaile na osvobození Vídně od Turků 12.9.1683 Panorama města převýšené rakouským orlem a polskou orlicí proti sobě, 3řádk.nápis ve spodním oválu, latinský opis, Nesign., Litý postř.bronz 46 mm_R!
Nesign. - 100 let Kronenzeitung 1900 - 2000 5řádk.nápis / revers koruny 1900, Punc.925, Ag 23 mm, 6,16 g
Uhry
Nesign. - medaile na památku otevření parlamentu v r.1865 Koruna se stuhami, dvojitý opis / uherský znak, opis Postř.bronz 40 mm, 27,68 g_2x kraj.stř. R!
Nesign. - medaile maďarského atletického klubu - cena z fotbalové soutěže 1904, vyrytý 3řádk.nápis ve věnci, opis / proplétaná písmena MAC, opis, Bronz. 8hran 32x32 mm_orig.ouško
Hudební medaile a žetony
Bielitz-Biala (Bielsko-Biala) - pěvecký spolek 1834 3řádk.nápis v ozdobném odznaku 45x50 mm, Sign.Belada NFG.Wien _připínací se stuhou s třásněmi v rakouských barvách R!
Odznaky - Rakousko
Vídeň - Jednota českých turistů ve Vídni, b.l. Květinový motiv, po obvodu český opis, Sign.I.Fuchs Wien Smaltov.odznak 25x33 mm_připínací R!
Francie, III.republika, 1871 - 1941
Čestná medaile za práci, sign.G.Marey udělena: Pinart Edmond 1913, Ag_se stuhou
Německo - císařství
Vilém II. - Válečná záslužná medaile, b.l. Korunov.proplétané "RW" / 2řádk.nápis ve věnci Ag 25 mm, Nim.3276_bez stuhy
Constantinus I., 307 - 337
AE3, Rv:"PROVIDENTIAE.AVGG.", táborová brána, S.3778, C.454
AE3/4, Rv:"GLORIA.EXERCITVS.", dvě standarty mezi dvěma vojáky, S.3786, C.254
Constans, 337 - 350
AE4, Rv:"GLORIA.EXERCITVS.", standarta mezi dvěma vojáky S.3870, C.53, K.146.7
AE3, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3873, C.9
Constantius II., 337 - 361
AE4, Rv:"GLORIA.EXERCITVS.", 2 vojáci po stranách standarty, S.3898, C.95
AE4, Rv:"VOT.XX.MVLT.XX", S.3900