ČNS Šumperk, 84. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - 100 let Kronenzeitung 1900 - 2000

Položka 1743
Vyvolávací cena: 300 Kč

Aktuální cena: 320 Kč

Pondělí 18.5.2020, 18:00:00.

Nesign. - 100 let Kronenzeitung 1900 - 2000 5řádk.nápis / revers koruny 1900, Punc.925, Ag 23 mm, 6,16 g