Scheid Georg Adam, 1838 - 1921
50 let založení lázní Meran 1886 - žena se znaky Tyrol a Merana, opis a vročení / muž s praporem a věnec z vinné révy, Sign., postř.měď 35 mm, téměř
50 let založení lázní Meran 1886 - žena se znaky Tyrol a Merana, opis a vročení / muž s praporem a věnec z vinné révy, Sign., měď 35 mm, pěkná patina
Scharff Anton, 1845 - 1903
Paul Krüger - president Jihoafrické republiky 1900 - poprsí mírně zleva, nápis/ větev dubu a olivy, nápis, Sign., bronz 39 mm, Bach.313a, krásná patina
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
Fr.Ladislav Čelakovský - 100 let narození 1899 - poprsí mírně zleva, opis, vročení / lip.snítka, brk, listina, opis, Sign., cín 34 mm, ulomené ouško
Truhlíková Spěváková Jarmila, 1940 -
Všeobecná československá výstava v Praze 1991 - Průmyslový palác, emblém, opis / pražské stavby, vročení, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 33.482g, certif.
Summit NATO v Praze 21.-22.XI.2002 - Pražský hrad, nápis a opis / emblém NATO, dva opisy, Sign., Ag999, 34mm, (16.0g), kapsle, etue, certifikát
Voigt C.
Max.Carl Turn Taxis - poděkování svob. pánu Alexandru Berberichovi 1835 - poprsí zprava, opis / 9-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign., měď 41 mm, patina, tém.
Brunsee ve Štýrsku
Henricus Ludovicus Carolus Maria - na narození 1861 - pod korunou hlava dítěte na znacích rodičů, opis / 12-řádk.nápis, Nesign., bronz 58 mm, nep.hr., skvrnky
Praha
Nesign. - velké Národní divadlo v Praze 1868 - budova Národního divadla, česko-něm.nápis / řetězový most, nápis, cín 40 mm s ouškem, Don.4914, nep.hr.
Výstava architektury a inženýrství 1898 - Čechie sedí u vavřín.stromku / nápis, dvojitý opis, Sign. Wurzel / Šmakal, Ag900, 55mm, 50.894g, nep.hr.,nep.úhoz,pat.
Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2006 - královna Emma klečící před svatým Václavem, opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30mm, 16.891g, kapsle R!
PF 2008 - kalich na iniciálách Jiřího z Poděbrad / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30mm, 11.479g, kapsle R!
Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Pichl - plecháč z národopisné výstavy českosl. 1895 - korunované znaky, opis, Sign., mosazný plech 65 mm s původním raženým ouškem
Vídeň
Výstava Elisabeth Heim 1900 - rytíř s praporcem, 5-řádkový nápis, vavřínový věnec, kartuše a vavřínový věnec, Nesign., část.zlacený bronz 51/61 mm s ouškem
Nesign. - Odborná výstava kadeřnického společ. 1903 - stojící Vindobona, opis / opis, vavřín. věnec a místo pro udělení, Nesign., Nepunc., Ag 43mm, 26.494g, pat.
Loder - Vídeňský zpěvácký spolek 24.IV.1910 - múza u stromu, 4-řádk.nápis / putti se znakem, pohled na město, 3-řádk.nápis, Sign., patin. Ag 46mm, 29.932g
Wiener Neustadt (Vídeňské Nové Město)
Chrám, opis / městský znak, opis, b.l., Nesign., Nepunc., Ag 23mm, 5.968g, pěkná patina, téměř
Würbenthal (Vrbno pod Pradědem)
Pawlik - 100 let firmy Grohmann 1900 - poprsí Emila Grohmanna zleva, nápis / alegorie a nápis, Sign., bronz 50mm, 50.498g, pěkná patina, téměř
Československo - medaile s portrétem Klem. Gottwalda
Dobrovolný - portrét zprava bez opisu, Sign.VD49, patinovaný bronzový plech 80mm, 1.6mm, Nov1.4.2b
Housa - medaile podnikového výboru KSČ VŽKG 1976 - poprsí zprava, opis / hvězda, vavřín.snítka a nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 60 mm, Nov1.4.40a