Středa 30.9.2020, 20:00:00.
Voigt C.
Max.Carl Turn Taxis - poděkování svob. pánu Alexandru Berberichovi 1835 - poprsí zprava, opis / 9-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign., měď 41 mm, patina, tém.