Velká Británie, Jakub I., 1603 - 1625
2 Crown b.l., Londýn, zn."trojlístek" (1613), SBCB.2622-2623, Fr.228, 4.126g, zvlněný, nedor., pěkná patina RR!
Velká Británie, Victoria, 1837 - 1901
2 Libra 1887, KM.768 (Au917, pouze 91.000 ks), 15.978g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!
Libra 1892, KM.767, 7.964g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
Libra 1899, KM.785 (Au917), 7.957g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Austrálie, Victoria, 1837 - 1901
Libra 1900 P - se sv.Jiřím, Perth, KM.13 (Au917), 7.969g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
Libra 1871 S - se znakem, Sydney, KM.6 (Au917), 7.980g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Austrálie, Edward VII., 1901 - 1910
Libra 1910 P, Perth, KM.15 (Au917), 7.985g, dr.hr., nep.rysky
Libra 1903 S, Sydney, KM.15 (Au917), 7.976g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Brazilie, Marie I., 1786 - 1816
6.400 Reis 1805 R, Rio de Janeiro, KM.226.1 (Au917, pouze 109.000 ks), 14.308g, nep.just., nep.rysky, pěkná patina R!
Kanada, Elizabeth II., 1952 -
1 Dolar 1993, KM.238 (Au999, 1/20 unce), 1.587g
Lešť.
Mexiko, republika, 1867 -
2 Peso 1945 M - novoražba, KM.461 (Au900), 1.673g
2 Peso 1945 M - novoražba, KM.461 (Au900), 1.662g
USA
10 Dolar 1915 - hlava mladého indiána, KM.130, 16.722g, dr.hr., dr.rysky, patina
5 Dolar 1911 - hlava indiána, KM.129, 8.358g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Dolar 1853 O - hlava Liberty, KM.73, 1.631g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Československo, období 1918 - 1939
Španiel - velká medaile na milenium sv.Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav s praporcem, Nesign., Punc., Au 987, 31mm, 19.996g
Španiel - střední medaile na milenium sv.Václava 1929 - sv.Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav s praporcem, Nesign., Punc., Au 987, 27mm, 12.005g
Španiel - malá medaile na milenium sv.Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav s praporcem, Nesign., Punc., Au 987, 16mm, 4.001g
Československo, období 1945 - 1992
Nesign. - výstava mincí a medailí v Kremnici 1954 - stojící svatý Ladislav, opisy / uhersko-český znak, opis, Nepunc., Au986 (?), 20mm, 2.063g, patina
Česká republika, 1993 -
Dostál, Truhlíková - 1.výročí mincovny Jablonec 1994 - znaky, nápis a opis / replika Rv. jednokoruny, Sign., Au999, 20mm, 7.77g, kapsle, etue, karta