Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Československo, období 1945 - 1992
Nesign. - výstava mincí a medailí v Kremnici 1954 - stojící svatý Ladislav, opisy / uhersko-český znak, opis, Nepunc., Au986 (?), 20mm, 2.063g, patina