Československo - letecké dekorace
1-
Pilot ČSSR - miniatura odznaku za dlouholetou službu - typ 1968- Zukov - nečísl., Bartko.32, Krubl.14/3 (text str.40), jako S-P.264, 16x16 mm s jehlicí
Československo - hraničářské medaile a odznaky
Za ochranu hranic ČSSR - I.třída, Krubl.tab.31 (text str.61), původní etue
1/-/1
Odznak Neprojdou, Krubl.tab.31 (str.61), Nesign., zlacený a smaltovaný bronz se šroubem, podl. a maticí
Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Čepicový odznak - typ 1930 - důstojník, Ves.C30.Aa, dvě upínací patky
Čepicový odznak - typ 1930 - důstojník, Ves.C30.Aa, původní jehlice
Čepicový odznak - typ 1930 - mužstvo, Ves.C30.Ac, patinovaný měděný se dvěma upínacími patkami
Čepicový odznak - typ 1951 - mužstvo, Ves.C51.Aa, smaltovaný s plastickým znakem a dvěma upín. patkami
Čepicový odznak - typ 1951 - důstojník, Ves.C51.Ba, smaltovaný s plastickým znakem a dvěma upín. patkami
Límcové označení s číslem vojenského útvaru "2" - typ 1930, Ves.G30.A 2ks
Límcové označení - typ 1961 - hudebník, Ves.G61.S
Nárameníky plukovníka ČSLA pro slavnostní uniformu, palcáty a hvězdy typu 1960 2ks
Rukávový rozlišovací odznak - typ 1919 - hudebník, Ves.R19.O R!
Čsl.armáda 1991/1993 - Spona do kravaty a manžetové knoflíčky, smaltovaný a zlacený bronz, společná etue
Československo - odznaky branných organizací
Č.O.Stř. (Československá obec střelecká) b.l., Sign.Karnet-Kyselý, bronz 16x30 mm s jehlicí
Masarykova letecká liga - členský odznak - I.typ, jako K-S.20a, ale pozlacený bronz 17 mm s jehlicí
Praha 1908 - I.sjezd českého střelectva, Nesign., bronzový plech 40x51 mm se zavíracím špendlíkem
Československo - plukovní pamětní medaile a odznaky
III.pluk Stráže svobody 1938 - 20. výročí založení - sjezd v Brně, Nesign., bronz.plech 28x47 mm s jehlicí
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Jednota na obranu státu 1918 - 1938, Nesign., bronz 22x28 mm s jehlicí
Československo 1923 - Závody branné moci - secesní odznak s personifikací Republiky a čsl.váleč.křížem, Sign.Mára/Pichl, bronz 32x32 mm s jehlou, dr.rysky