Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Československo - hraničářské medaile a odznaky
Odznak Neprojdou, Krubl.tab.31 (str.61), Nesign., zlacený a smaltovaný bronz se šroubem, podl. a maticí