IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71, postříbřený bronz
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b, nep.hr.
Mnichovice 1946 - pamětní odznak oblastního sjezdu I. a II. odboje 3.-4.VII., podobný jako VM.246, Nesign., masivní bronz 27x34 mm se zavír. špendlíkem
Olomouc 1947 - odznak I.sjezdu partyzánů na Moravě, VM.248
Československo - jehlicové miniatury čsl. vyznamenání
Pamětní kříž čsl. dobrovolce 1918 - 1919, jako VM.8, lesklý
Pamětní kříž čsl. dobrovolce 1918 - 1919, jako VM.8, matný 2ks
Medaile Za zásluhy - I.stupeň, jako VM.13-1 2ks
Medaile Za zásluhy - II.stupeň, jako VM.13-2 2ks
Řád SNP - II.třída, jako VM.16-2
Pam.medaile 21.střeleckého pluku Terronského, VM.103, nep.nedor. 2ks
Pam.medaile 22.střeleckého pluku Argonského, VM.104
Československo - odznaky vojenských akademií
Vojenská akademie ČSSR - typ 1960 - absolventský, Bartko.51, Krubl.5/8 (text str.31), puncovaný Ag 925, Sign.ZUKOV
Posluchač Vojenské akademie Antonína Zápotockého, Krubl.tab.8 (text str.36), Nesign., smaltovaný bronz 9x20 mm s jehlicí
Absolvent vysoké vojenské školy b.l. (1993), Krubl.tab.37 (text str.73), výroba Bižu Jablonec n.N.
Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný voják - typ 1962 (bílý smalt), Nesign., Bartko.23, Krubl.tab.25/11 (text str.48), vada smaltu
Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec vojsk MV - II.třída - typ 1951 - Nesign., Bartko.0, Krubl.tab.19 (text str.43)
Střelec vojsk MV - III.třída - typ 1951 - Nesign., Bartko.0, Krubl.tab.19 (text str.43)
1-
Výtečný střelec školy, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 15x25 mm s opraveným zavíracím špendlíkem
Výtečný střelec ZUŠ, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 15x25 mm se zavíracím špendlíkem
Československo - letecké dekorace
Polní pilot letec - typ 1923 - nečíslovaná miniatura, podobná jako Bartko.3, Krubl.tab.11/1 (text str.39), oxidace na křídlech