Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Československo - vojenské střelecké odznaky
Výtečný střelec ZUŠ, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 15x25 mm se zavíracím špendlíkem