Holandská Východní Indie
2 1/2 Cents 1899
0/0-
2 1/2 Cents 1945 P KM 316
1 Cent 1857
1 Cent 1914 KM 315
1 Cent 1936 KM 317
1 Cent 1937 KM 317
1 Cent 1942 P KM 317
RL
1 Cent 1945 D KM 317
1 Cent 1945 P KM 317
Holandská vých.Indie - Batavie
2 Duits 1790, minc. Utrecht
1 Duit 1750, minc. Dordrecht
1 Duit 1790, minc. Utrecht
1 Duit 1808, minc. Horm KM 76
1/2 Duit 1754, minc. Utrecht
Hong Kong
5 Cents 1950,1967, +10 Cents 1951,1967,1983 +20 Cents 1982, +50 Cents 1951,1972,1977, +1 Dollar 1960,1980, +2 Dollars 1982, + 5 Dollars1985 13 ks
0-1-
50 Cents 1963 H KM 30.1
Indie
Chrámová mince b.l. (20. stol.) - Stojící bohyně Kálí a sedící Ga néša / Symboly a v ornamenu (tvořený svastikou) nápis BOMBAY 999 Ag 32 mm
Chrámová mince b.l. (20. stol.) - Budha na tygru / náboženské atr ibuty postř. kov 24 mm
Indie - BARODA, Sayaji Rao III. (1875-1938 AD)
AE 2 Paisa 1889 (VS 1946), 29 mm 16,30 g Y. 32,2